Logitech G432 vs Steelseries Arctis 3 (2019 Edition)

xwLOGAN

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, hepsiburada.com'da bu iki ürün arasında kaldım. Arctis 3 350 TL fiyat etiketine sahipken Logitech 386 TL.
Arctis'in artılarına baktığımda kulaklık kablosu sökülebilir.
Galiba kablosuz USB ile dinlenebiliyor.
- Ise 40 mm sürücü var.
-Ses kartı verilmiyor yanında.
-Gürültü engelleme yok.
-CS GO gibi oyunlarda pompalı gibi seslerde basslı seslerde sanırsam bozulmuyor yaşatıyormuş.
-Bir duyum daha duydum kimine gör Ses programı PUBG'de ses kasmayı zorlaştırıyormuş ses kasılmıyormuş ve ayar yapılmıyormuş (eko).

Logitech'de ise sürekli G430 ile kıyaslanma var ama yanlış bu ürün geliştirilmiş ve Türkçe inceleme bulamadım bu yüzden çok kararsız kaldım ama mikrofonda geliştirme var.
+50 mm sürücüsü var.
+Gürültü engelleme.
+Ses kartı 7.1 Surround sanal.
- Ise kablosu sökülemiyor gözümde.
Gerçekten çok kararsız kaldım tam alacakken vazgeçtim, efsane cuma indirimleriyle alacağım bu yüzden apar topar yazdım yazım hatası vb. bir durum varsa affola :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de ikisi arasida kaldim, rahatlik onemli baya. Arctis 3 u begendim, G430 olsa tercihim arctis olurdu da G432yi denemedim. Ayrica nethouse bilgisayar satiyor, alisveris yapan oldu mu, guvenilirler mi?

Ben de ikisi arasida kaldim, rahatlik onemli baya. Arctis 3 u begendim, G430 olsa tercihim arctis olurdu da G432yi denemedim. Ayrica nethouse bilgisayar satiyor, alisveris yapan oldu mu, guvenilirler mi?
G432 aldım yeni bir ürün 50mm sürücüleri ve saydığım gibi yukarıda bir kaç artısı daha var kimine göre ekside olabilir çok kararsızım hala daha iptal etmeyi felanda düşünmüyor değilim buraya G432 kullanan biri yorum yapar diye bekliyordum ama olmadı...

G432 aldım yeni bir ürün 50mm sürücüleri ve saydığım gibi yukarıda bir kaç artısı daha var kimine göre ekside olabilir çok kararsızım hala daha iptal etmeyi felanda düşünmüyor değilim buraya G432 kullanan biri yorum yapar diye bekliyordum ama olmadı...
Ürünün mikrofonu Arctis 3 ile aynı bence + 7.1 desteği ve ses kartı gerçekten işe yarıyor CS-GO Çok rahat ses kasabiliyorum ürün kalitesinden de memnun kaldım hissiyatı kalitesi güzel

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı