Logitech G435 vs Razer Barracuda X

Terreshie

Centipat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSi RTX 3080 SUPRIM X 10GB / Ryzen 7 5800X / MSi B450 Gaming Plus Max / 32GB 3200MHz RAM / 1440x2560 165Hz
Meslek
Öğrenci
Hangisi alınmalı? Başka önerilere açığım. Aranızda bu kulaklıklar birini kullanan ya da kullanmış olan varsa şikayetlerini yazarsa da sevinirim.

G435'te iki kademe ses seviyesi varmış. 1.kademede sorun yok ama 2. kademeyi alıp ses seviyesini yükseltince kulaklıktan çıkan ses, mikrofona da gidiyormuş. Bu yüzden karşı tarafta konuştuğun arkadaşın senin kulaklığından gelen sesi duyuyormuş. Böyle bir sıkıntısı var G435'in.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Barracuda X ile G435 eş kulaklıklar. Bunların dışında JBL Quantum 350 var benim bildiğim.

G435'te iki kademe ses seviyesi varmış. 1.kademede sorun yok ama 2. kademeyi alıp ses seviyesini yükseltince kulaklıktan çıkan ses, mikrofona da gidiyormuş. Bu yüzden karşı tarafta konuştuğun arkadaşın senin kulaklığından gelen sesi duyuyormuş. Böyle bir sıkıntısı var G435'in.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Barracuda X ile G435 eş kulaklıklar. Bunların dışında JBL Quantum 350 var benim bildiğim.

Yaşanan çift kanal sıkıntısını NVDIA Broadcast ile düzeltebilir miyiz? +Ben JBL Quantum serisine hiç ısınamıyorum, bence hiç bir modeli değmez.

Geri
Yukarı