Logitech G502 Hero vs. Razer DeathAdder V2

Neched

Hectopat
Öncelikle herkese merhabalar, başlıktan anlaşılacağı üzere 2 fare arasında kalmış bulunmaktayım. Arkadaşım G502 kullanıcısı ve inanılmaz memnun. Aslında G502 almayı düşünüyordum ama okuduğum yorumlar benim biraz çekindirdi açıkçası. G502 de çift tıklama ve fare tekerleği ile ilgili bir sürü mesaja denk geldim. Üstüne üstlük G502'nin çift tıklama sorunu nasıl çözülür diye 1-2 video ya denk geldim. Diğer cephede Razer tarafı optic switch kullandığı için ona daha sıcak bakıyorum. Arkadaşım da hala aklımı çekmeye çalışıyor bu 2 fareyi de kullanma şansı tanıyan bir arkadaş varsa ve tecrübelerini benimle paylaşırsa çok memnun olurum.

Son düzenleme:
1-2 tane inceleme yorumu ve videosunda farenin çift tıklaması, sol tuşun sağ sola oynadığını gördüm. Şahsen hangisini alacağım konusunda gerçekten kararsız kaldım. Amazon.de'den fiyatlara baktığım zaman Logitech'e 37 euro dedikten sonra pek veresim gelmiyor 500 lira o mouse a şahsen.

1-2 tane inceleme yorumu ve videosunda farenin çift tıklaması, sol tuşun sağ sola oynadığını gördüm. Şahsen hangisini alacağım konusunda gerçekten kararsız kaldım. Amazon.de'den fiyatlara baktığım zaman Logitech'e 37 euro dedikten sonra pek veresim gelmiyor 500 lira o mouse a şahsen.

Sol tusun saga sola oynamasi sorun olarak gorulmuyor. Bilerek yapilmis bir hassaslastirma seysi. Ben de V2 kullanıyorum, neredeyse 6 ay oldu daha bir sorununu gormedim.

G502 kullanıyorum çift tıklama olayıyla hiç karşılaşmadım. G502'ye benzer Corsair Ironclaw RGB var kablosuz ama biraz pahalı 730TL civarında.

Eskiden birkaç kez indirime girmişti 450 TL civarına düşürmüşlerdi. Belki 11 Kasımda indirime sokabilirler.

Şahsen tasarım olarak Logitech bana daha güzel gözüktü ama Razer'ın donanımsal üstünlüğü ve kullanım ömrü olarak Logitech'den daha üstün olması nedeniyle sanırım Razer alacağım.
458 Liraya Razer Deathadder V2 sipariş ettim. Umarım pişman olmam.
458 Liraya Razer Deathadder V2 sipariş ettim. Umarım pişman olmam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı