Logitech G502 vs Logitech G PRO

süpercalican

Hectopat
Makaleler
1
Yer
zonguldak ereğli
Daha fazla  
Meslek
memur
Selam arkadaşlar, 6 yıldır kullandığım G502 Proteus Spectrum marka mouse kullanıyorum. Artık saateleri bitirdim. Yeni serilerde kronik var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, 6 yıldır kullandığım G502 Proteus Spectrum marka mouse kullanıyorum. Artık saateleri bitirdim. Yeni serilerde kronik var mı?
G PRO Superlight alabilirsiniz ama G502 gibi ağır bir şeyden vazgeçmek istemiyorsanız G903'de bakabilirsiniz.

G PRO Superlight geçerseniz hassasiyetiniz ve tüm alışkanlıklarınız değişecektir alışma süreci boyunca bayağı bir kıvrandırıyor insanı. G 502 Lightspeed kullanıyorum 9 ayı aşkındır. Pil seviyesi sık kullanımda 1 hafta götürüyor. Ergonomi açısından da fareyi biliyorsunuz zaten.

G PRO superlight alabilirsiniz ama G502 gibi ağır bir şeyden vazgeçmek istemiyorsanız G903'te bakabilirsiniz.

Ağır mouse candır. Açı kesmeden rahat oluyor.

G502 mouse sektörünün volvosudur. Alıştıktan sonra başka model görmüyor insan. Volvo derken ciddiyim 3.kattan aşağiya düştü hiçbir şey olmadı.

Hero ve lightspeed modellerinde kronik sorunlar var.

Reddit'te gördüm yabancı dil olmadığı için anlamadım.

Son düzenleme:
O zaman G903 alabilirsiniz.

Çok nadir çift tıklama sorunu çıkabiliyor.
alınabilir bir cihaz mı çok aklımı çeldi ikinci elden razer viper ultimate mi yoksa bu mu arasında çok kaldım. Bunun şarj süresi ve alırsam sıfır alacak olmam beni en çok cezbeden şeyler ama bir yandan ergonomisi nasıldır acaba?

Bu sitelerden ihtiyacınıza göre bakabilirsiniz hocam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…