Daha fazla  
Logitech G512 Carbon Lightsync Windows 11'de çalışır mı? Bir de klavye için bir öneri alabilir miyim G512 alınır mı?

Screenshot_2023-07-26-08-52-17-114_com.android.chrome.jpg

Logitech G512 Carbon Lightsync Windows 11'de çalışır mı? Bir de klavye için bir öneri alabilir miyim G512 alınır mı?

Eki Görüntüle 1880894
Bu klavyeyi hem evimde, hemde iş yerimde kullanıyorum. Çok kaliteli bir hissiyatı var. Zaten logitech kalitesi tartışılmazdır. GHub ile istediğin gibi özelleştirebiliyorsun. Tek kötü yanı media tuşlarını Fn ile kullanmak zorunda kalıyorsun. Ses ayar tekerleği gibi birşey olmaması bir eksik ama zaten klavyenin amacı bu değil o yüzden sorun etmiyorum.

Bilek desteği bence bu tip klavyelerdeki en iyi bilek desteği.

Bu klavyeyi hem evimde, hem de iş yerimde kullanıyorum. Çok kaliteli bir hissiyatı var. Zaten Logitech kalitesi tartışılmazdır. G HUB ile istediğin gibi özelleştirebiliyorsun. Tek kötü yanı Media tuşlarını FN ile kullanmak zorunda kalıyorsun. Ses ayar tekerleği gibi bir şey olmaması bir eksik ama zaten klavyenin amacı bu değil o yüzden sorun etmiyorum.

Bilek desteği bence bu tip klavyelerdeki en iyi bilek desteği.

Peki Windows 11'de çalışır mı?

Teşekkür ediyorum internette Windows 10 için yazıyordu da.
O yazı yazıldığında büyük ihtimal daha windows 11 çıkmamıştır. :)
Bu arada aklındaki soru işareti gitsin diye resim bırakıyorum. (Ben G513 carbon kullanıyorum ama zaten 512 ile neredeyse aynı, 512 de bilek desteği yok.)

WhatsApp Görsel 2023-07-29 saat 13.11.26.jpg

Geri
Yukarı