Logitech G512 mi? Razer Huntsman Opto mu?

Muyan

Hectopat
Yer
Papa's Pizzeria
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba! Yakın zamanda GamePower Saber klavyem bazı tuşlara basmıyor basmak için tuşa güçlü bir vuruş yapmam gerekiyor. Neyse konumuz bu değil. Yeni klavye almaya karar verdim fakat son olarak nihai 2 klavye arasında kaldım. Logitech G512 ve Razer Huntsman Opto.

Logitech G512 alırsam neslinin 2. versiyonu olan ''GX'' Brown Switch almayı planlıyorum. Lakin G512'nin RGB ışıkları bana göre biraz az geldi. Razer Huntsman Opto'da da yanlış hatırlamıyorsam Mor bir Switch vardı onun kalitesini fazla bilmiyorum fakat Razer'ın bu klavyesindeki ışıkları, G512'ye kıyasla biraz daha sevdim yani daha canlı bir RGB renkleri var.

Görüşlerinizi bekliyorum. Başka Mekanik Klavye tavsiyeniz olursa atabilirsiniz fakat lütfen Rampage, GamePower, GameBooster, Philips, Asus vs. gibi kendini klavyeye fazla veremeyen markaları önermeyeniz. Zamanında bu markalardan kullanmıştım ve fazla memnun kalmadım.

Hocam yakım bir arkadaşım Huntsman kullanıyor ve gayet memnun, sesleri falan da bayağı iyi. İkiside iyi klavyeler ama ben Huntsman öneririm.

Arkadaşlar merhaba! Yakın zamanda Gamepower Saber klavyem bazı tuşlara basmıyor basmak için tuşa güçlü bir vuruş yapmam gerekiyor. Neyse konumuz bu değil. Yeni klavye almaya karar verdim fakat son olarak nihai 2 klavye arasında kaldım. Logitech G512 ve Razer Huntsman Opto.

Logitech G512 alırsam neslinin 2. versiyonu olan "GX" Brown Switch almayı planlıyorum. Lakin G512'nin RGB ışıkları bana göre biraz az geldi. Razer Huntsman Opto'da da yanlış hatırlamıyorsam Mor bir Switch vardı onun kalitesini fazla bilmiyorum fakat Razer'ın bu klavyesindeki ışıkları, G512'ye kıyasla biraz daha sevdim yani daha canlı bir RGB renkleri var.

Görüşlerinizi bekliyorum. Başka Mekanik Klavye tavsiyeniz olursa atabilirsiniz fakat lütfen Rampage, Gamepower, Game Booster, Philips, ASUS vs. gibi kendini klavyeye fazla veremeyen markaları önermeyeniz. Zamanında bu markalardan kullanmıştım ve fazla memnun kalmadım.

Ne kadar GX Switch bulundursa da hala o Switch'ler sorunlu. Diğer özelliklerine veya RGB'ye bakmaksızın bu ikisi arasından seçilecekse kesinlikle Huntsman. Optik Switch'ler zaten mekaniklere göre daha uzun ömürlü olmakla ünlüler. Logitech'in GX ve Romer G switchlerinden uzak durun

Ne kadar GX Switch bulundursa da hala o Switch'ler sorunlu. Diğer özelliklerine veya RGB'ye bakmaksızın bu ikisi arasından seçilecekse kesinlikle Huntsman. Optik Switch'ler zaten mekaniklere göre daha uzun ömürlü olmakla ünlüler. Logitech'in GX ve Romer G switchlerinden uzak durun
Peki Razer Huntsman'da Mor Switch'ler çok ses çıkartır mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı