Logitech G603 lightspeed alınır mı?

114.2 mm x 56 mm x 38.5 mm Ürünün boyutu var, her el boyutu ve şekli farklı olduğundan kesin bir şey söylemek doğru değil. Benim el boyutum 18cm ben deathadder v2 de claw kullanamıyorum, büyük geliyor. Palm ancak oluyor. Deathadder v2 mini tamamen palm için tasarlanmış bir mousedur, claw da kullanılabilir. Simetrik fareler asıl olarak claw ve fingertip için yapılır. Deathadder v2 minide fingertip gripin iyi olacağını, kullanılacağını zannetmiyorum hele ki viper mini gibi bir simetrik bir alternatif varken.

Mediamarkt'a Gidip denemesi bence en sağlıklı ve iyi olanı.
Hocam burada öneri yapılıyor yani bu işin bencesi yok. Deathadder V2 Kullanıyorum elim 18cm diyorsun, fakat V2 Mini üzerine kesin yargılarla yorum yapıyorsun. Kendi adıma konuşuyorum, elim 16cm ve V2 mini'ye hem neredeyse yakın boyutlarda fareler kullandım hem de reddit ve technopat gibi forumlar olsun fare boyutları ve gripler olsun ve V2 Mini faresinin kendisi olsun araştırdım. Ben kendi gördüğüm kullanıcı yorumları ve kendi tecrübelerime göre arkadaşa öneri yaptım, dediğim gibi kendisi araştırıp görebilir özellikle yabancı forumlara bakmasını öneriyorum reddit gibi. Veyahut direkt sipariş edip deneyebilir. V2 Mini'nin fingertip ve claw grip'e uygun olduğu bir çok kullanıcı yorumunda mevcut benim gördüğüm bu. En son yazdığım mesajlarda da tekrarladığım şu, bir kaç kişinin önerisine bağlı kalmadan gidip kendisi araştırırsa daha mantıklı olur aklında bir fikir oluşması adına. Ben kendim okuduğum kullanıcı yorumları ve incelemeleri ve kendi fare tecrübelerimden bir öneri yaptım bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı