Logitech G733 kulaklık ile PUBG'de ayak sesi duyulmuyor

Skunet

Femtopat
Daha fazla  
Logitech G733 kulaklık kullanan var mı?
PUBG Steam oynarken çok uzaktan gelen aracın sesini etrafımdaki silah seslerini duyuyorum ama aynı binadaki adamın ayak sesini duyulmayacak derecede az duyuyorum. (hatta bazen hiç duymuyorum) kendi programı dahil birçok ayar denedim. Windows 11 içerisindede birçok ayar denedim olmadı olmuyor. Kulaklık ile normal müzik dinlerken veya başka bir şey yaparken sesi mükemmel ama oyun içi ayak sesi yok. Kullanıp aynı sorunla karşılaşan var mı bir çözüm bulan var mı?

Logitech G733 kulaklık kullanan var mı?
PUBG Steam oynarken çok uzaktan gelen aracın sesini etrafımdaki silah seslerini duyuyorum ama aynı binadaki adamın ayak sesini duyulmayacak derecede az duyuyorum. (hatta bazen hiç duymuyorum) kendi programı dahil birçok ayar denedim. Windows 11 içerisindede birçok ayar denedim olmadı olmuyor. Kulaklık ile normal müzik dinlerken veya başka bir şey yaparken sesi mükemmel ama oyun içi ayak sesi yok. Kullanıp aynı sorunla karşılaşan var mı bir çözüm bulan var mı?

Benim daha önceden yaşadığım sorunu yaşamışsınız. Anladığım kadarıyla silah sesleri ayak seslerini duyulmaz hale getiriyor. Kulaklığı yazılımsız kullanın Windows'tan kulaklığı seçin bir de ses kartı varsa ses kartı takmayın.

Benim daha önceden yaşadığım sorunu yaşamışsınız. Anladığım kadarıyla silah sesleri ayak seslerini duyulmaz hale getiriyor. Kulaklığı yazılımsız kullanın Windows'tan kulaklığı seçin bir de ses kartı varsa ses kartı takmayın.
Kulaklığın kendi yazılımını kaldırdım. Windowstan kulaklık olarak g733 seçili oda tamam ses kartım yok sonuç yine aynı.

Kulaklığın kendi yazılımını kaldırdım. Windows'tan kulaklık olarak G733 seçili oda tamam ses kartım yok sonuç yine aynı.

Kasanın ön girişine taktınızmı bir de kulaklığın kalitesine göre ses netliğide farklı ama bahsettiğim şeyleri yaptıysanız kulaklık verimli hale gelmiş demektir. PUBG'de HRTF ayarı diye bir şey varmış onu da aktif etmiş miydiniz. Ses seviyesini Windows'ta 50 oyun içi ise ne çok fazla ne de az olacak şekilde olmasın.

Son düzenleme:
g733 kulaklık zaten usb girişli jack girişli değil. HRTF kapalı şuan. ses seviyelerinde de herhangi bir az veya çok durum yok. garip olan ayak seslerinin oturmaması. herşeyi deniyorum.

G733 kulaklık zaten USB girişli jack girişli değil. HRTF kapalı şu an. Ses seviyelerinde de herhangi biraz veya çok durum yok. Garip olan ayak seslerinin oturmaması. Her şeyi deniyorum.

7.1i açıkmı bıraktınız acaba 7.1 açıksa eğer kapatın onu sesleri boğuyor.

Geri
Yukarı