Logitech G733 vs HyperX Cloud 2 Wireless

Judlaww

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bütçe 3 bin TL ve altı.
Aklımda Logitech G733 ve HyperX Cloud 2 Wireless var. Siz olsanız belirttiğim kulaklıklar arasından hangisi? Veya başka kulaklık öneriniz var mıdır?

Eklemek istediğim bir şey daha var. Oyun ağırlık olmak üzere film dizi müzik içinde ses kalitesinin olmasını isterim belirttiğim kulaklıkta en çok tercih edilenler diyebilirim galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklımda Logitech G733 ve HyperX Cloud 2 Wireless var. Siz olsanız belirttiğim kulaklıklar arasından hangisi? Veya başka kulaklık öneriniz var mıdır?

Eklemek istediğim bir şey daha var. Oyun ağırlık olmak üzere film dizi müzik içinde ses kalitesinin olmasını isterim belirttiğim kulaklıkta en çok tercih edilenler diyebilirim galiba.

Hocam Wireless modeli bende var, ses kalitesi mükemmel, dinleyeceğiniz sitenin iyi bir müzik sağlıyor olması lazım. Ses izolasyonu ve tasarım açısından sade ve ben beğeniyorum. Tasarım yönü size kalmış lakin ses kalitesinde laf ettirmem. Gerekli güncellemelerde yapıldığı sürece asla BİTMEZ.

İkisini de kullanmadım fakat görüntü ve garanti desteği açısından ben olsam G733 alırdım. Fakat G733 3000₺ altı değil.

Logtiechin G PRO modelleri dışında diğer markaların top tier ürünlerinin bir tutulmasını doğru bulmuyorum. Cloud 2 W'nin rakibi G PRO W'dir. Gpw daha kalitelidir ama G733 bu klasmanda değil.
Cloud 2 W tercih ediniz.

Oyun için Cloud ll Wireless

Geri
Yukarı