Logitech G930 7.1 surround ses sorunu

Mustafa35

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bir çok forumda bu konuyu araştırdım fakat bir çözüm bulamadım. Daha doğrusu bu bir sorun mu, yoksa doğal bir şey mi onu da anlayamadım.
Logitech G930 kullanıyorum. Spotify den ve çeşitli radyo sitelerinden müzik dinlerken kulaklık surround modundayken sesin kendi kendine açılıp kısılması sorunuyla karşılaştım. Ama sağ alttan kontrol ettiğimde yüzde (%) de bir oynama olmuyor. Ve kulaklığı surround modundan çıkardığımda seste bir açılma kısılmaya rastlamadım. Bu doğal bir şey mi? Yani radyo dinlerken yada şarkı dinlerken surround modu kullanılmaz mı ? Kullanılırsa böyle problemler yaşanır mı ? Kulaklıkta mı sorun var, benim kullanımımda mı karar veremedim.
Bu arada kulaklığın sol kulağında bulunan ses açma kapatma tuşunda boşluk yada bir kusur yok gibi duruyor. Yani bazen üretim hatası olarak tuştan kaynaklı problemler olabiliyor. Dokunduğunuzda sesi açıp kapattığınızda seste sinir bozucu cızırtılar olabiliyor tuş arızası olarak. Öyle bir problem yok. Sesi açıp kapatırken en ufak bir seste bozulma olmuyor. Dediğim gibi problemli bir ürün mü sizce yoksa surround desteklememek gibi bir şey olabilir mi ?

Çok ilginç gerçekten. Yazılımsal olsa, Logitech böyle bir kulaklık üretip peşini nasıl bırakır nasıl yazılım güncellemesi yapmaz aklım almıyor eğer yazılımsal ise. Müzik dinlerken cızırtıdan, durduk yere çıkan enteresan seslerden bıktım ve bence bu ciddi bir sorun. Aldığım yere iade ettim umarım problem olmaz yenisini yollarlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı