Logitech G930 - Razer Kraken Pro - Siberia v2 Arasından hangisi ?

Ben 4 ay G930 kullandım. Şarjı cıvıttı ve ilk başlarda ortalama 6 saat dayanırken 4 ay sonra ise 4-3 saat dayanıyordu ve kendiliğinden kapanıyordu. Bende 3 kere servise göndermem sonucu anca iadesini alabildim. Ben pişmandım ama iadesini alınca baya bi rahatladım. Ben olsam Razer Kraken Chroma alırdım.

Steel series elite öneririm amazondan ayarlayabilirsen güzel bir kulaklik her anlamda yeter. Razer kraken 7.1 chroma kendim kullaniyorum yurtdışı alma şansım yoktu o anlik bende bunu tercih ettim yoksa siberia elite biraz tuzlu ülkemizde. Razerin mikrofonu güzel , synapse programi ile kulaklikla her anlamda oyniyabiliyorsunuz. Mikrofonun çevreden gelen sesleri engelleme düzeyi vs. düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Fakat eğer iyibir ses kartiniz var ise razer sadece usb ile kullanıldığından kendi ses kartini kullaniyor. Kendi ses kartinizdan faydalanamassiniz. Siberia elite o anlamda önde tekli jack girisi, çift giriş ve usb dönüştürücüleri var. Alabilirsen s.s siberi elite sonra Razer kraken chroma . Ama razer kraken prodan uzak dur onun mikrofonu kötü karsilastirmalar görmüştüm gerçekten kötü.

Hiç uğraşma. 6 ay V2, 8 aydır Kraken kullanıyorum. Kraken rahatlık ve mikrofon olarak 1000 basar, Kraken al kardeşim. Ama 50 TL fazla ver, Chroma al yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı