Logitech lift ve mouse onerisi

0clutch

Hectopat
Birkac mouse arasında kaldım. Logitech Lift, M650 ve G305 (su an Amazon'da satilmiyor o yuzden eklemedim). Logitech lift kucuk ve orta eller icin diyor 19cm limit var elim ondan buyuk sanirsam bir sorun olur mu kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim. M650 de sessiz buyuk guzel bir fareye benziyor fakar ergo degil. Aldigim cihazi hem Mac hem Windows makinelerde kullanacagim. G305 alirsam ise oyun oynarken de isime yarayacak. Su an bir Razer Basilisk X HyperSpeed kablosuz kullanıyorum fakat kablosuz icin olan USB kayip kablolu takili mouse ondan kurtulurum diye dusundum. Kisaca kararsizim onerilerinizi bekliyorum. (MX vertical hem cok pahali ve yine Amazon satmiyor rahatça geri veremeyecegim bir urunu almak istemiyorum.)

G305 kullanıyorum 6 ayda bir pil değişiyor hassasiyeti de çok güzel benim de ellerim kocaman G305 iyi oluyor bana. Haricinde ergo ürünler ile oyun oynayamazsın zaten sensörleri de o kadar kaliteli koymuyorlar ergo olduğu için. Tarzını seç en iyisini sen belirle ama burada bence zayıf halka M650.

G305 kullanıyorum 6 ayda bir pil değişiyor hassasiyeti de çok güzel benim de ellerim kocaman G305 iyi oluyor bana. Haricinde ergo ürünler ile oyun oynayamazsın zaten sensörleri de o kadar kaliteli koymuyorlar ergo olduğu için. Tarzını seç en iyisini sen belirle ama burada bence zayıf halka M650.

Yok ergolari zaten oyunda kullanmayacagim, Razer ile devam edeceğim oyunlara o noktada ama kol ve boyun agrisi arada oluyor iste ergolari merak ettim.

Geri
Yukarı