Logitech MK120 klavyesiyle oyun oynanır mı?

tothelost

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sadece yaz aylarında 1 ay Witcher serisini oynayıp oyunla alakamı bitiriyorum. O yüzden gittim hem yedek klavye mouse olsun hem de 1 ay oyun oynayabilirim belki diye bu seti aldım 100 liraya. Mouse her ne kadar güzel olsa da oyun için çok uygun olmadığı için (mouse M90 klavye K120 sanırım tek tek alınırsa) ek olarak G300s aldım, klavye olarak da sırf 1 ay oyun oynamak için klavye alıp almamak arasında kaldım. Çünkü bilinmedik Çin markalarına para vermemek için klavye alırsam ya Razer Cynosa Lite ya da Logitech G213 alacaktım. Ancak sırf 1 ay oynamak için bu klavyeleri alıp 1 ay kullanıp kalanında kullanmamak ne kadar mantıklı bilemedim. Çünkü normalde Logitech MK235 kablosuz seti kullanıyorum yazması kolay ve küçük oldukları için ve bu klavye Mouse'un ömrünü de oyunla kısaltmamak için böyle bir yol düşündüm.

Kısacası asıl sorum bu klavyeyi kullanan varsa, oyun oynayanlar varsa yılda 1-1.5 ay oyun oynamak için yeterli mi diye sormak istedim. Mouse G300s olacak o konuda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse G300s olacak o konuda sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.
Cız!

Oynanabilir, membran klavyelerde fark yok çok. Işık koyuyorlar, 200'e satıyorlar.

Cız!

Oynanabilir, membran klavyelerde fark yok çok. Işık koyuyorlar, 200'e satıyorlar.
Hocam mouse konusunda bu sorunları okudum ve bile bile lades yaptım maalesef, yıllardır hep istiyordum fırsat olmamıştı. Mouse da sadece oyun için kullanılacak, o kadar kısa sürede bozulmaz diye umuyorum, bir de Logitech konusunda hep şansım yaver gitti umarım aynı şekilde devam eder.

Hocam mouse konusunda bu sorunları okudum ve bile bile lades yaptım maalesef, yıllardır hep istiyordum fırsat olmamıştı. Mouse da sadece oyun için kullanılacak, o kadar kısa sürede bozulmaz diye umuyorum, bir de Logitech konusunda hep şansım yaver gitti umarım aynı şekilde devam eder.
Logitech'in çoğu faresi kaliteli fakat 3 farklı G300s sahibi olarak söyleyebilirim ki sorun çıkmaması çok zor. Sürekli ya sol ya sağ tuşlar çift tıklamaya başlıyordu ve 2-3 ay geçmeden yaşanıyordu bu olay. Bol şanslar yine de :) (3 tane G300s neden aldın diye soracaksanız şekli ve boyutları elime tam oturuyordu)

Logitech'in çoğu faresi kaliteli fakat 3 farklı G300s sahibi olarak söyleyebilirim ki sorun çıkmaması çok zor. Sürekli ya sol ya sağ tuşlar çift tıklamaya başlıyordu ve 2-3 ay geçmeden yaşanıyordu bu olay. Bol şanslar yine de :) (3 tane G300s neden aldın diye soracaksanız şekli ve boyutları elime tam oturuyordu)
G102 Lightsync ile arasında 10 lira fark var, gönümde o fareye kaymıştı aslında ama son kararı G300s'den yana kullandım, benim de elim küçük olduğu için tam oturuyor elime ve ışıklı ürünler sevmiyorum migrenim de olduğu için, ben her ürünümü Logitech almaya çalıştığım için son karar G300s oldu sorunlarını bildiğim halde. Önümüzdeki 2 yıl sadece 2-3 ay kullanacağım, o süreçte de sorun çıkarırsa Logitech ürünün arkasında durur zaten ama o kadar kısa sürede de bozulmaz diye umuyorum.
Cız!

Bu arada yanlış bilmiyorsam bu mause 2018 yılında küçük bir güncelleme aldı diye duymuştum, yani 2011'deki modeli değil şu an diye biliyorum.
Cız!

G300S hakkında kötü yorumları dikkati alıp Amazon siparişimi iade ettim, yazın MK120 setinin faresiyle oynamayı planlıyorum artık, scroll iyi durmuyor ancak Witcher'da o tuş sadece 3. oyunda arbalet için kullanılıyor onu da neredeyse hiç kullanmıyorum, kafaya takmaya gerek yok gibi. 150+ liraya mause alıp 1 ay kullanıp 11 ay yatırmak hiç mantıklı gelmedi. Teşekkürler fikrimi değiştirdiğiniz için :D Umarım M90 idare eder oyun konusunda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı