Logitech Müşteri Hizmetleri

NiqhTmaRe

Kilopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Resim Öğretmenliği
Kulaklığım G433. Red Dead Redemption 2 oynarken, oyuna ait olmayan çıtlama ve çatırdama sesleri geliyor. Bu durum üzerine Logitech desteğe başvurdum ve sorunu sadece kulaklığı Logitech'in bu kulaklık modeline ait olan ses kartına takıp onuda bilgisayara taktığımda yaşadığımı söyledim. 3.5mm jack ile bağladığımda herhangi bir sorun yoktu ancak o zamanda 7.1 özelliğinden ve yazılımdan faydalanamıyordum. Bunun üzerine bir kaç çözüm önerisinde bulunulsa da işe yaramış değildi. Sonrasında ürünün seri numarası, fatura gibi bilgileri gönderdim. 1-2 gün bekledikten sonra açık adres göndermem söylendi. Daha önce böyle bir deneyim yaşamamış olmamdan dolayı sizlere soruyorum acaba yeni bir ürün mü gönderecekler yoksa sadece kulaklığa ait olan ses kartını mı? Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi vermeyip sadece adres isteyen müşteri hizmetleri de ilginç gelmedi değil doğrusu. :)

İkisini de gönderebilirler :D Logitech'in müşteri hizmetleri müthiş cidden :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı