Logitech MX518 sensörü vs Razer Viper Mini sensörü

kajizoN

Hectopat
Uzun zamandır Logitech MX518 kullanıyorum aşırı memnunum. İnternette öylesine bir mouse karşılaştırması yapayım dedim. Google'da "Low latency mouse" diye arattıktan sonra bir tane düşük gecikmeli Mouse'ları sıralayan bir site gördüm. Ne kadar doğru bilmiyorum ama 3. sırada Razer Viper Mini vardı. Bu Mouse'un sensörü MX518'in sensöründen gerçekten daha mı iyi?

Düşük gecikme daha düşük diye daha iyi sensör olmuyor. MX518 sensörü daha iyi fakat arasında hissedilecek bir fark yok. MX518 400 IPS 40G iken PMW 3359 ise 300 IPS 35G değerlerine sahip.

Düşük gecikme daha düşük diye daha iyi sensör olmuyor. MX518 sensörü daha iyi fakat arasında hissedilecek bir fark yok. MX518 400 IPS 40G iken pmw 3359 ise 300 IPS 35G değerlerine sahip.

Peki MX518'den daha iyi sensöre ve daha düşük gecikmeye sahip 400TL ve altı mouse var ise önerebilir misin?

Peki MX518'den daha iyi sensöre ve daha düşük gecikmeye sahip 400TL ve altı mouse var ise önerebilir misin?
Sensöre bu kadar takılmayın. Farkı hissedemezsiniz. Belli bir sensörden sonra en önemli olan skatez ve kablosudur. Elinizin uzunluğu ve tutuş şekliniz nedir?

Viper Mini almayı düşünüyorum. Siz kullanıyormuşsunuz. Nasıl rahatlığı falan önerir misiniz?
Ellerim 17-18 cm civarı ve fingertip tutuyorum. Gayet rahat ettiğimi söyleyebilirim. Fare çok hafif (61 gram) ve gayet iyi kayıyor.

Geri
Yukarı