Logitech Prodigy Set Alınır Mı?

enesf

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem toplayacağım, tabii ki bir de ekipman alacağım. Sizce Logitech Prodigy serisi G213, G403 ve G231 almalı mıyım, yoksa aynı fiyata daha iyi ekipmanlar alabilir miyim? Bir de G403 yerine G502 tercih etsem daha iyi olur mu?

Çoğu olması gerektiğinden pahalı bence. Klavye ve fare özellikle. Mekanik olmayan bir klavye için oldukça yüksek bir fiyat.

Tam olarak bütün ekipmanlar için bütçeniz ne kadar ? Ne Tip oyunlar oynuyorsunuz ? Fareyi tutuş şekliniz nasıl ? Eliniz ne kadar büyük ?

Ucuz mekanik klavyeler var motospeed gibi onlardan alabilirsin mouse u da yurtdışından g403 veya deathadder veya mamba te secebilirsin

Tam olarak bütün ekipmanlar için bütçeniz ne kadar ? Ne Tip oyunlar oynuyorsunuz ? Fareyi tutuş şekliniz nasıl ? Eliniz ne kadar büyük ?
Bütün ekipmanlar için 650-850 TL arası bir bütçem var. Ne kadar az olursa o kadar iyi. Genellikle FPS oynuyorum. Fareyi tutuş şeklini anlamadım. Elim çok büyük olmasa da büyük.

Ucuz mekanik klavyeler var motospeed gibi onlardan alabilirsin mouse u da yurtdışından g403 veya deathadder veya mamba te secebilirsin
Yurtdışı alışverişi şuan için yapmıyorum. Bir de ileri ki zamanlarda garanti sıkıntı olmaz mı ? Bir sorun olduğunda tekrar göndermek falan.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı