Logitech Servis Başvurusu Onayı Gelmedi

Rage

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Space
Daha fazla  
Profil Kapağı
1526129312
Bozulan Logitech mouse için Logitech internet sayfasından hesap oluşturdum. Ürün kaydını yaptım. Garanti kapsamında destek için site üzerinden iletişime geçtim ancak sorunumu yazıp göndere tıklayınca "mesajınız iletildi" gibi bir ekran gelmedi. Aynı zamanda otomatik bir e-mail de gelmedi.

Acaba mesajım iletilmedi mi?

Son durum: Mouse artık çalışıyor. Logitech destek malesef artık iyi değil.

İnternette okuduğum birkaç yazıya göre önceden şahane olan Logitech desteği artık diğer firmalar gibi tırt. Türk kullanıcıların sistemi kötüye kullanılması amiyane tabirle beleşe ürün istemesi sebep gösteriliyor. Logitech destek sitesine mesajlar gitmiyor. Destek üzerinden e-mail atmak istenince 404 hatası veriyor...

Şuan gördüm biraz geç oldu ama gene aynı problem olursa veya yeni ürününde bir şey olursa "Başvuru Oluştur" deyip "Garanti" kısmını değil "Ürün Desteği" kısmını kullanarak başvuru oluşturursan 1 hafta-10 gün içerisinde dönüyorlar daha yeni mouse'um arızalandı ve değişimini yaptılar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı