Logitech Wingman Formula Force GP direksiyon seti kaç TL eder?

Yer
Würzburg, Deutschland
Daha fazla  
Zamanında Almanya'dan akrabalar almıştı. Bu sene memlekete gidince baktım boşta duruyor bende aldım. Uzun süredir yatıyordu ve kullanılmamıştı, ben son 3-4 aydır 2-3 günde bir girip ATS falan oynuyordum. Satıp bir üstünü almayı düşünüyorum ama kaç TL eder bilmiyorum, eğer iyi para ederse satılığa çıkaracağım. Çalışmasında veya herhangi bir sensöründe sıkıntı yok fakat adaptörü kayıp olduğu için Force Feedback özelliğini test edemedim ama çok büyük ihtimal oda çalışıyor, üzerinde 1-2 çizik var sebebini bilmiyorum.

IMG_20191121_123052.jpg
IMG_20191121_123011.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla hocam bu ara taktım bende güzel bir direksiyon almak istiyorum 2. el ortalama G27 fiyatları 750-1100 TL arası G920 fiyatları ise 1200-1600 TL arası. Bence satmadan önce FFB özelliğini test edin o özellik çok fark eder direksiyonlarda.

Zamanında Almanya'dan akrabalar almıştı. Bu sene memlekete gidince baktım boşta duruyor bende aldım. Uzun süredir yatıyordu ve kullanılmamıştı, ben son 3-4 aydır 2-3 günde bir girip ATS falan oynuyordum. Satıp bir üstünü almayı düşünüyorum ama kaç TL eder bilmiyorum, eğer iyi para ederse satılığa çıkaracağım. Çalışmasında veya herhangi bir sensöründe sıkıntı yok fakat adaptörü kayıp olduğu için Force feedback özelliğini test edemedim ama çok büyük ihtimal oda çalışıyor, üzerinde 1-2 çizik var sebebini bilmiyorum.

Eki Görüntüle 462446Eki Görüntüle 462447

Sattınız mı?

Geri
Yukarı