Logitech Z313 alınır mı?

zerolife

Hectopat
Bu ürünün bas kısma özelliği yok sanırım. Film izlerken falan sıkıntı yapabilir. Bu durumda ne yapılmalı? Başka ürün mü tercih edilmeli? Yoksa bilgisayar üzerinden ayarlamalar ile bas kısılıp, açılabilir mi?

Bu ürünün bas kısma özelliği yok sanırım. Film izlerken falan sıkıntı yapabilir. Bu durumda ne yapılmalı? Başka ürün mü tercih edilmeli? Yoksa bilgisayar üzerinden ayarlamalar ile bas kısılıp, açılabilir mi?

Bilgisayardan ayarlanabilir.
W11 kullanıyorsanız kendi ses seçeneklerinde de eko seçenekleri var.

Logitech artık eskisi gibi kaliteli hoparlör üretmiyor ne yazık ki 700 küsur lira ona vermek yerine
Böyle bir şey alabilirsin Amacına yönelik ihtiyaçlarını karşılar bas kısıp açma özelliği var.

Düşünürseniz bu çok daha güzel verir sesleri. Zaten film izleyecekmişsiniz bence az daha verip bunu alın.

@Ella Freya O kadar para vermek istemiyorum açıkçası. Z313 kuponla 350 TL'ye geliyor. O yüzden bir düşünüyordum.

Bu kuponla kaç liraya geliyor. Sizin tercihiniz ama şunu söyleyeyim, bende 2004 model X530 var. Çok tatlı ses veriyor. Ama Logitech düşük segmentte kaliteyi bozdu. O yüzden bence para vermişken güzelini alın benim gibi senelerce kullanın.

Son düzenleme:

Düşünürseniz bu çok daha güzel verir sesleri. Zaten film izleyecekmişsiniz bence az daha verip bunu alın.
Arada çok fark var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı