Logitech Z333 dip ses sorunu olur mu?

460msMustafa

Hectopat
Daha fazla  
Öneriler üzerine Logitech Z313 aldım. Hoparlörde dip ses sorunu vardı. İadeye yolladım. Z333 öneriliyordu bütçeyi yükseltip bu modele yönelmeye karar verdim fakat dip ses sorunu bu modelde de var mıdır diye aklıma takıldı. Z333'ten daha iyi bir hoparlör varsa, bu fiyat bandında önerilere açığım.

Su borularından ses sisteminin çalışma prensibini bu şekilde güzel anlatabilecek başka biri olduğunu sanmıyorum. haklı olabilirsiniz. Fakat hoparlördeki boruyu daha dar yaparak tüm sorunu çözebileceklerini düşünüyorum. Yanlış mı düşünüyorum.

Hoparlördeki boru her zaman dar olmamalı. Bazen yüksek sese ihtiyacımız olabiliyor. Asıl önemli olan sesin kaynağının borusunun dar olmaması. Ayrıca övgünüz için teşekkür ederim.

Hoparlördeki boru her zaman dar olmamalı. Bazen yüksek sese ihtiyacımız olabiliyor. Asıl önemli olan sesin kaynağının borusunun dar olmaması. Ayrıca övgünüz için teşekkür ederim.

Ama baktığımızda neredeyse hepsi 3.5mm jack borusuna sahip . Ve değişecek gibi durmuyor. Sanırım gerçekten kaliteli bir hoparlörü son sesinde görmeden içim rahat etmeyecek. Eğer onda da dip ses olursa o zaman hoparlörü dip ses yapmayacak şekilde kullanmaya kabulum. Bu kadar vakit ayırdığınız için teşekkürler.

jak borusu güzel bir tabir oldu bu açıklamaların üstüne. Rica ederim elimden geldiğince yardımcı olmak benim için bir zevk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…