Logitech Z506 vs Z333

Egeninefesi

Decapat
Oyun oynamak için hangisi daha uygundur? Başka bir hoparlör öneriniz varsa söyleyebilir misiniz?
Oyun oynamak için hangisi daha uygundur? Başka bir hoparlör öneriniz varsa söyleyebilir misiniz?
5+1 ile 2+1 arasında çok bir fark hisseder miyim?
Bluetooth bir hoparlör alırsam bluetooth ile jack girişi arasında performans farkı olur mu?

Son düzenleme:

5+1 ile 2+1 arasında çok bir fark hisseder miyim?
Bluetooth bir hoparlör alırsam bluetooth ile jack girişi arasında performans farkı olur mu?
7 8 aydır Z533 kullanıyorum gayet güzel bir model ve ses kalitesi olsun sağlamlık ve tasarım olsun müthiş denilebilir. Bluetooth adaptörü ise yanında hediyeydi. Performans farkı olacağını sanmıyorum ikisini de uzun süre denedim ama öyle bir fark olmadı olsa dahi hissedilebilecek derece de değil. Logitechin her modeli güzel hepsini öneririm 5+1 pc için pek tercih edilmez yani tv sistemleri için daha iyi diye düşünüyorum. Ama alırsanız neden olmasın hicbir şeyin yazılı bir kuralı yok

Bence 5+1 daha çok film için tercih edilesi bir sistem. O yüzden 2+1 yeterli olur diye düşünüyorum. Bluetooth ile Jak girişinin performans açısından birbirine üstünlüğü bence şöyle ; Bluetooth alırsan jak girişi bozulmaları/temassızlığı falan yaşamazsın. Jak girişli alırsan nasıl bir artısı olduğunu bilmiyorum, yok galiba :)

7 8 aydır Z533 kullanıyorum gayet güzel bir model ve ses kalitesi olsun sağlamlık ve tasarım olsun müthiş denilebilir. Bluetooth adaptörü ise yanında hediyeydi. Performans farkı olacağını sanmıyorum ikisini de uzun süre denedim ama öyle bir fark olmadı olsa dahi hissedilebilecek derece de değil. Logitechin her modeli güzel hepsini öneririm 5+1 pc için pek tercih edilmez yani tv sistemleri için daha iyi diye düşünüyorum. Ama alırsanız neden olmasın hicbir şeyin yazılı bir kuralı yok
Satın alacağım zaman z333 almak için gitmiştim. Bass veren buuferı pek beğenemedim tasarımı daha iyiydi z533ün ve ses acisindan da daha iyiydi. Ama z333 de gayet güzel öneririm

Sizce bluetooth için Z537 almalı mıyım? Yoksa onun yerine bluetooth adaptörü daha mı mantıklı? İyi performans veriyor mu adaptör?
Sizce Z537 mi bluetooth adaptörle birlikte Z533 mü?

Son düzenleme:
Sizce bluetooth için Z537 almalı mıyım? Yoksa onun yerine bluetooth adaptörü daha mı mantıklı? İyi performans veriyor mu adaptör?

Sizce Z537 mi bluetooth adaptörle birlikte Z533 mü?
Yanı bluetooth adaptörü ile z537 gibi olabiliyor z533. Yanı bu tercih meselesi aslında bana o zaman adaptör ile olan daha mantıklı geldi. Adaptörün performansı gayet iyi ona emin olun. Size kalmış ikiside kaliteli bir ürün

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı