Logitech Z906 İyi bir tercih mi ?

mserkanerdem19

Decapat
Öncelikle 2.el olarak alacağım.

Bana verecek olan arkadaşla buluşacağım. Sizce en çok nelere dikkat etmeliyim ? Sorunsuz olduğu düşünülürse verilebilecek makul fiyat nedir ?

Daha almadım ancak halen doğru bir tercih midir diye düşünüp duruyorum? Bu fiyat aralığında (400-600) en iyi tercih (2.elde) sizce z906 mı ?

Eğer bahsettiğin fiyat aralığında ise düşünmeden al, ben 4 yıl önce 750 liraya satmıştım, şuan bu fiyata gayet iyi yalnız sistemi kuracağın oda küçük ise verim alamazsın.

Hocam bu fiyata nasıl bulabildiniz sıfırı 2000-2500 arasıydı.
Birkaç internet satış sitesinde birebir görüştüğüm 2-3 kişi son fiyat olarak 500-600 arasına düştü. Satışa koydukları fiyat 650-800 arası idi.
Eğer bahsettiğin fiyat aralığında ise düşünmeden al, ben 4 yıl önce 750 liraya satmıştım, şuan bu fiyata gayet iyi yalnız sistemi kuracağın oda küçük ise verim alamazsın.
Ya şuan müstakil bir evde oturuyorum. Oda 15-20 m2 kadar. Yüksek ses sorun çıkarmaz.
Ancak tek kararsız bırakan yanı 1 aya kadar evi taşıyacağız ve apartman-kata çıkacağız.

Ya şuan müstaki
Ya şuan müstakil bir evde oturuyorum. Oda 15-20 m2 kadar. Yüksek ses sorun çıkarmaz.
Ancak tek kararsız bırakan yanı 1 aya kadar evi taşıyacağız ve apartman-kata çıkacağız.

Eğer bassı o odaya koyarsan, odanın içinde iken hiç bass duyamazsın. Oda kabin görevi görür anca yan odadan güzel bir ses alırsın.

Z906'yı ben de düşünmüyor değilim. Fakat cihazın besleme kartıyla alakalı problemleri olduğunu okuyorum hep. 2. el ilanlarda da besleme kartı arızalı olarak satan çok kişi var. Acaba bu problemin çözüldüğü bir yıl var mı? Yeni cihazlarda bu problem devam ediyor mudur?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı