Logitech Z906 ses performansı

Çok bilmiş :D

Centipat
Ses sistemi araştıran arkadaşlara fikir vermek amacıyla bir tavsiyede bulunacağım. Yeni aldığım Logitech Z906 Creative Sound Blaster X'a E-5 ile harika sonuç verdi. Yani ses sistemleri iyi bir ses kartı olmadan beklediğiniz kaliteyi tek başına sunamıyor. Sonuç olarak ben çok memnun kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunlar yerine ses sistemi dizmek mantıklı değil mi?
30Tl ye eskiciden 2 adet hoparlörlü Pioneer set aldık. 3 yollu mid tiz ve bass var. Zaten Kenwood amfim de vardı çok güzel bir ses kalitesi aldım sadece 30Tl ye.
Pioneer s-z83

Bunlar yerine ses sistemi dizmek mantıklı değil mi?
30Tl ye eskiciden 2 adet hoparlörlü Pioneer set aldık. 3 yollu mid tiz ve bass var. Zaten Kenwood amfim de vardı çok güzel bir ses kalitesi aldım sadece 30Tl ye.
Eskidendi 30 tl ye Pioneer oval almalar Artık en dandik çin malı oval pioneer 350 tl. Ama araba ekipmanları ile dizmek hala daha kârlı.

Eskidendi 30 tl ye Pioneer oval almalar Artık en dandik çin malı oval pioneer 350 tl. Ama araba ekipmanları ile dizmek hala daha kârlı.
3 ay falan oldu alalı.
Tek sıkıntısı masama sığmıyorlar ayrı olarak bende Sony SSh313 hoparlörler de var tam masa boyutunda fakat bunlardan sonra onların yüzüne bakmadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…