Logo tasarımı için basit ve ücretsiz uygulama/site önerisi

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bionluk'a ufak çaplı logo tasarımı, İngilizce ve Almanca çeviri için 3 ilan koydum. Tıklanma alsalar da satışa ikna edemiyorum, logoları basit buluyorlar. Logo tasarımı için ücretsiz ve çok karmaşık olmayacak bir uygulama, site önerisi olan var mı?

Canva illetinden uzak durun. Onun yerine GIMP gibi açık kaynak kodlu programları kullanın.
Bionluk da iş yapmak istiyorsanız Adobe Photoshop ve bir diğer Adobe ürünü daha vardı adını unuttum, onları kullanmak size yarayacaktır.

Edit: Photoshop'da takıldığın yer olursa sorabilirsin :)
Adam ücretsiz demiş.

Canva ücretsiz şablonları herkes yapar. Emeğe gerek yok ki. Hem bunu müşteri de anlar, anlamasa bile haksız kazanç olur. Ben özgün ve kendim tasarlamak istiyorum. Adobe Illustrator kullanmayı denedim ama çok karışık geldi. Sanırım beceriksizim :)

Canva bence gayet kullanışlı. Tavsiye ederim. :)

Bionluk'a ufak çaplı logo tasarımı, İngilizce ve Almanca çeviri için 3 ilan koydum. Tıklanma alsalar da satışa ikna edemiyorum, logoları basit buluyorlar. Logo tasarımı için ücretsiz ve çok karmaşık olmayacak bir uygulama, site önerisi olan var mı?
Çeviriler hakkında bir şey diyemem ama logo tasarımı konusuna değinebilirim. Logo tasarımı için çok karmaşık olmayacak bir uygulama malesef yok. Hele site hiç yok. Çünkü onlar tasarıma girmiyor. Beni yanlış anlamanı istemem. Ama herhangi bir uygulama ya da site kullandığın zaman logo tasarlamış olmuyorsun. Tasarlanmış logoyu kullanmış oluyorsunuz. Ayrıca kullanamazsın onları. Parasını ödemezsen telif yiyebilirsin. Yani para kazanayım derken para kaybedersin. Kendini geliştirebilirsen, iyi yerlere gelebilirsen para kazanabilirsin. Logo tasarımı için Adobe İllustrator programını kullanabilirsin. Vektörel tabanlı, kendi çizimin, tasarımın olan bir logo oluşturursan bionluk portfolyonu onlarla doldurabilirsin. Hazır tasarımları koyma portfolyona, biri şikayet ederse biraz canın yanabilir 😊 Kendini geliştir, tasarımcı ol, sonra para kazanırsın 👍🏻
Canva ücretsiz şablonları herkes yapar. Emeğe gerek yok ki. Hem bunu müşteri de anlar, anlamasa bile haksız kazanç olur. Ben özgün ve kendim tasarlamak istiyorum. Adobe Illustrator kullanmayı denedim ama çok karışık geldi. Sanırım beceriksizim :)
Beceriksiz değilsindir. Düşündüğün kadar da karışık bir program değil. Programı kurcala biraz. Zamanla alışırsın kullanıma. Emek vermeden ekmek olmaz. Youtube'da bir sürü eğitim videosu var. Onları izleyerek rahat bir şekilde öğrenirsin. Başarılar dilerim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı