LoL ADC önerisi

ibasicGodStrafe

Decapat
Daha fazla  
ADC'yi mainlemeye çalışıyorum. Şu an sadece Kai'Sa oynuyorum. Sizce ne oynamalıyım? Kite atabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşı takımın aldığı şampiyonlara göre değişir. Mesela Samira'nın ezemeyeceği şampiyon neredeyse yok. Bir de yanınızdaki desteğin aldığı şampiyonla uyumlu şampiyon almaya çalışın. Örneğin desteğiniz Karma, Lulu gibi desteklerse Vayne, Nilah gibi şampiyonlar da iyi gidebilir.

ADC'yi mainlemeye çalışıyorum. Şu an sadece Kai'Sa oynuyorum. Sizce ne oynamalıyım? Kite atabiliyorum.

Ligin ne? Ben ADC mainledim Vayne OTP olarak bir anda içime esti. TR 13'üm şu an ama ligim yükseldikçe rakipler zorlaştı ve yanıma Support bilmeyen kişiler geliyor diye LoL'e ara verdim. RDR 2 aldım onu oynayacağım sanırım sırf LoL'den uzaklaşmak için hepsi xD ADC oynayıp yükselmek diğer rollere göre en zoru, çünkü yanındaki destek rolüne bağlanıyor çoğu şey ama ben Vayne seçtim burst Q DMG Build'i çıkarak elmasa ilerledim. Şimdi aynı şey olmuyor ve SUP'ların kötü olmasından dolayı Maokai Amumu Shaco Jax Lee Sin gibi varlıklar... ADC'yi salacağım ya da SUP bulacağım maini olan, SUP pre şart onu fark ettim elmasa kadar gidersin ama... ADC önerim ise Caitlyn, Xayah olur. SUP'una güvenmiyorsan Xayah al ultisi zor durumdan kurtarır.

Geri
Yukarı