LoL ağ bağlantısı kesildi hatası

Chavushh

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Teknisyen
LoL oyununda şampiyon seçim ekranı geçtikten sonra oyuna girerken ağ bağlantın kesildi hatası alıyorum. Hatta 5-5 herkesin bağlandığı yerde ben de %100 oluyorum. Sonra birden ağ bağlantısı kesildi diyor. Birkaç kez yeniden dene dedikten sonra tekrar bağlanıyorum. Oyunda 12 ping sabit oynuyorum. Problem ne ile ilgili anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun giriş ekranında: ayarlar butonu- genel- tam onarımı başlat diyin ve onarım yapın. Sorun giderilmez ise oyuna girmeden önce Wi-Fi kapatın ve bağlanmayı deneyin. Sorun giderilmez ise bağlantınız da bir sıkıntı vardır.

Oyun giriş ekranında: ayarlar butonu- genel- tam onarımı başlat diyin ve onarım yapın. Sorun giderilmez ise oyuna girmeden önce Wi-Fi kapatın ve bağlanmayı deneyin. Sorun giderilmez ise bağlantınız da bir sıkıntı vardır.
Tam onarım defalarca yaptım. Wifi kullanmıyorum zaten. Cat6 kablo yeni ve bir sıkıntısı yok. İnternet bağlantısında da bir sorun yok. Diğer oyunlar olsun ve normal kullanım olsun hiçbir problem yok. Sadece lol oyununda bu oluyor. 3-4 defa denedikten sonra bağlanıyor ve sorunsuz oynanabiliyor. 12 ping sabit bir şekilde sorunsuz oynanıyor. Sıkıntı dediğim yerde bağlantın kesildi hatası.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı