Çözüldü LoL bazen kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11
Daha fazla  
RAM
16,0 GB
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
PRIME H610M K D4
İşlemci
i5 12400F
LoL 240 FPS sabit bir şekilde oynuyorum fakat oyun bazı günler hiç akıcı olmuyor. FPS değişmiyor fakat akıcılık düşüyor. Sadece oyunda olmadığı gibi Windows ana ekranında ve Windows imlecini hareket ettirdiğimde de akıcılığın düşütüğünü anlayabiliyorum ve Windows imlecinin kastığı günlerde oyun da kasıyor.

Son düzenleme:
LoL 240 FPS sabit bir şekilde oynuyorum fakat oyun bazı günler hiç akıcı olmuyor. FPS değişmiyor fakat akıcılık düşüyor. Sadece oyunda olmadığı gibi Windows ana ekranında ve Windows imlecini hareket ettirdiğimde de akıcılığın düşütüğünü anlayabiliyorum ve Windows imlecinin kastığı günlerde oyun da kasıyor.
Monitör Hz ayarı bazen değişebiliyor yani bende çok oluyordu, onu kontrol etmeyi denediniz mi ? Yüksek ihtimal monitör hz ile alakalı bir sorun.

LoL 240 FPS sabit bir şekilde oynuyorum fakat oyun bazı günler hiç akıcı olmuyor. FPS değişmiyor fakat akıcılık düşüyor. Sadece oyunda olmadığı gibi Windows ana ekranında ve Windows imlecini hareket ettirdiğimde de akıcılığın düşütüğünü anlayabiliyorum ve Windows imlecinin kastığı günlerde oyun da kyen

Window ana ekranda imleci kasıyor gibi oluyor değil mi yani sağa hareket ettiriyorsunuz ama sonra da kasa kasa gidior bende de olmuştu ben yeniden başlatınca düzeliyor du

Monitör Hz ayarı bazen değişebiliyor yani bende çok oluyordu, onu kontrol etmeyi denediniz mi ? Yüksek ihtimal monitör hz ile alakalı bir sorun.
Yok kontrol ettim tabi ki de 165 Hz yani normal.

Window ana ekranda imleci kasıyor gibi oluyor değil mi yani sağa hareket ettiriyorsunuz ama sonra da kasa kasa gidior bende de olmuştu ben yeniden başlatınca düzeliyor du
Böyle hayvan gibi kasa kasa gitmiyor da akıcılığın düştüğünü rahat anlayabiliyorum.

Her gün bilgisayarımı açtığımda kontrol ediyorum Windows ayarlardan.

çözebildinmi sorunu ?

Çözüm

Geri
Yukarı