LoL bırakılmalı mı?

Anlamıyorum hile açanları eline ne geçiyor.

Sürekli beraber oynadığın birileri yoksa bu durumla sık sık karşılaşırsın. Bırakmak değil de kendine takım ara.

3 yıl oynadım, bıraktım. Çok mutluyum. Tavsiye ederim. Boşu boşuna sinir olmaya, küçücük çocuklardan hakaret yemeye hiç gerek yok.

Sürekli beraber oynadığın birileri yoksa bu durumla sık sık karşılaşırsın. Bırakmak değil de kendine takım ara.

Arkadaşlarım genellikle offline oyunlar oynuyor bende yavaş yavaş offline oyunlara geçeceğim Online bırakıp.

Mantıkta güzel ama yazık edilmiş bir oyun.
Cidden oyun isterse kaybediyor, oyun isterse kszanıyorsunuz. Ben de eşyalar değiştiği zaman sildim ve bıraktım. Bu sıralar sıkıntıdan düşünüyorum indirmeyi de istemiyorum.
Boş vakit kaybı, aynı zamanda insanı çok sinirlendiriyor. Kendinden yeteneksiz oyunculara kaybetmek vs. hiç hoş değil. Takımdan biri feedler 4 kişi kaybeder.

2 yıl oynadım. Baktım her maç tilt oluyorum. Bıraktım rahatladım. AC Rev oynuyorum şu aralar. Singleplayer gibisi yokmuş vallahi.

Bir site var mı ya da DC grubu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…