Lol Can Sıkılma Sorunu

Bthn

Hectopat
Daha fazla  
League of Legendsten nasil zevk aliyorsunuz ? Oynamasini bilen birisi olarak suyluyorum " Su oyunda ne buluyorsunuz? " Arkadaslarim her gun ayni seyi milyarlarca dek tekrarlamalarina ragmen hala tekrarliyorlar ve bu benim canimi sıkıyor. Nasil zevk aldiginizi soylerseniz memnun olurum

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim 1000 saat oyun deneyimim var tek başıma girdiğimde hiç keyif alamıyorum ama kuzenlerimle Skype ile birlikte girdiğimizde tabiri caizse ''dadından yenmez ! '' .

O sıkıcı konusmalari yapan arkadaslarimlada oynadim. Hatta onlarin tavsiyesi uzerinede oynadim. Ama cok sıkıcı bir oyun. Bence CS 1.6 nin grafikleri kotu olsada ondan cok daha iyi.

Bu tamamen senin oyun zevkine bağlı, zorla seviceksin diye birşey yok. Oynamamak en kolay yolu.

Oynayamazsan tabi beğenmezsin. Mesela ben Silkroad gibi oyunlardan her zaman nefret etmişimdir. Çünkü oynayamıyorum.

Technopat üzerinden sattığım hesabımda yaklaşık 2600 saat oyunum vardı diğer hesabımdada 1500 var fakat hala sıkılmış değilim.

sınavlar yüzünden 1 ay önce oyunu silmiştim bir kaç gün sonra sınavlar bitcek okadar canım çekiyorki şuan

Dosya Ekleri

• anlayamazsin_7291803-27570_640x360.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 194
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…