Çözüldü LoL dereceli ceza lig puanı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
1617801780194.png

Arkadaşlar bu ne oluyor anlayamadım. Açıklayabilir misiniz? Uzun bir süreden sonra oyunu ilk kez oynuyorum.

Çözüm
Maçtan ayrıldığınızda aldığınız ceza. :) Eğer lobideyken üst üste maç reddeder veya şampiyon seçimindeyken oyundan çıkarsanız veya maç esnasında belirli bir sürenin üzerinden AFK kaldıysanız aldığınız ceza.
Maçtan ayrıldığınızda aldığınız ceza. :) Eğer lobideyken üst üste maç reddeder veya şampiyon seçimindeyken oyundan çıkarsanız veya maç esnasında belirli bir sürenin üzerinden AFK kaldıysanız aldığınız ceza.

Çözüm
AFK kaldığında veya da seçim ekranında oyunu bozduğun için ceza veriyor.

Sürekli AFK kalan birinin cezası gitgide katlanıyor değil mi?
Bu oyuna yeni gelen bir sistem. Eğer takımında AFK var ise sistem sana ve takımındaki diğer oyunculara lp indirimi uyguluyor. Eğer oyundan ayrılan sen isen sistem sana fazladan lp cezası uyguluyor.

Anladım.
Maçtan ayrıldığınızda aldığınız ceza. :) eğer lobideyken üst üste maç reddeder veya şampiyon seçimindeyken oyundan çıkarsanız veya maç esnasında belirli bir sürenin üzerinden AFK kaldıysanız aldığınız ceza.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı