LoL Düşük GPU Kullanımı

Erayyk71

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir sorunum var. Mesela oyundayken ekran kartının yüzde 40'ı kullanılıyor genelde League Of Legends oynuyorum. Fakat FPS 100'lerde dolaşıyor ben ise 120 olmasını istiyorum, panelimden dolayı. Ama 120 FPS'e sabitlesem de ekran kartının kalan yüzde 60'lık kısmını hala kullanmıyor. Yine devam ediyor 100 FPS vermeye bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafik ayarlarınızı yükseltmeyi deneyin. Ekran kartına yük bindikçe kullanımı da artacaktır böylece daha yüksek FPS alabilirsiniz. Ayrıca ekran kartınız nedir ? Lol için güçlü bir ekran kartı sanırım.

Arkadaşlar bir sorunum var. Mesela oyundayken ekran kartının yüzde 40'ı kullanılıyor genelde League Of Legends oynuyorum. Fakat FPS 100'lerde dolaşıyor ben ise 120 olmasını istiyorum, panelimden dolayı. Ama 120 FPS'e sabitlesem de ekran kartının kalan yüzde 60'lık kısmını hala kullanmıyor. Yine devam ediyor 100 FPS vermeye bunu nasıl çözebilirim?
Lol düşük sistem gereksinimi olan bir oyun ekran kartının yüzde yüz kullanmasına gerek yok.
Mesela benim bilgisayarım dell7577 gtx1050 4gb
Csgoda yüzde 60 falan kullanırken
Farcry5 de yüzde yüz kullanıyor neredeyse

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı