LoL E-Posta Doğrulama Kodu Göndermiyor

edizkurtz

Hectopat
Türkiye sunucusunda çok fazla zeki arkadaşımızın olması nedeniyle Eu West'te yeni bir hesaba geçiş yaptım. Bir gün de 13 seviyeye kadar çıkarttım. Ertesi gün Riot benden E-postamı doğrulamamı istedi. Mesajı gönder dememe rağmen göndermedi. Gönderdiği mail adresi de Outlook'tu. Diğer ve taslağa baktım, onlarda da bir şey yoktu. 15-20 kez denedim fakat olmadı. Ben de herhalde Outlook'tan kaynaklanıyordur dedim ve bir Gmail hesabı açtım. E-Posta bilgilerilerimi Gmail adresine göre düzenledim fakat Gmail'e de göndermiyor. Bu olay sabah gerçekleşti. Forumlara baktım, birkaç saat sonra tekrar dene dediler. 15 dakika önce yine denedim fakat sonuç yine aynı. Ticket attım fakat çok ümitli değilim. Çoğu kişi Riot çalışanlarının bilgisayarında sorun olduğunu söylemiş. Özetle sizde bu durum var mıydı? Varsa nasıl çözdünüz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı