LoL en saçma Hero'lar

Yone ve Tahm cidden çok bozuk. Geçen bir tahm geldi adam bizim kulemizin altında takılıyor, Yone desen 3 seviye, 2 eşya fark at.Takım savaşlarını sadece 1 ulti ile kazandırıp durumu değiştirebilir. Zaten 2 eşyaya güç patlaması yaşıyor. BUNLAR YETMİYORMUŞ GİBİ GÜÇLENDİRME ALACAK ,-,
Solo oyuncusu olduğum için Tahm Kench ilk halinde penta attığımı bilirim, harbi bozuk çardır. Sebebi ise pasifi ve Q'su. Tek çözüm karşısına Garen ya da Mundo gibi uzun süre dövüşecek adam koymak veya 1v2 dalmak. (2. çözüme garanti yoktur.)
Yok ben mıknatısım. Kendi base'ine Q atsın flash atar yine kafa atarım. Yıllar boyunca Morgana karşısında oynamayı öğrenemedim bir türlü.
Bizim bir arkadaş vardı, o da ne alırsa alsın, nasıl oynarsa oynasın kafasına hep Nidalee Q'su yerdi :D

Gidip az oynanan şampiyonları yama boş gözükmesin diye zayıflatsınlar. "Ormanda oynanan şampiyon yok." diyerek Morgana'yı güçlendirsinler sonra herkes tek seçenek olan Morgana'yı alınca geri zayıflatsınlar. Oyunu dengeleyenlerin kafasını merak ediyorum.

Diana mainlemeye başladım. Sadece beş kişi arasına Q ve E ile dalarak R atıyorum. Ya canları çok az kalıyor ya da ölüyorlar direk. Bu karakterle bir elde iki tane beşte beş attım daha dün. Diana saçma denilebilir.

Geri
Yukarı