LOL EU WEST Arkadaş Arıyorum

LQCKDQWN

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar LOL'e birlikte girebiliceğim arkadaş yada arkadaşlar arıyorum.
Genellikle akşam saat 9'dan neredeyse sabaha kadar oyun atabilirim.
Skype üzerinden konuşarak neşeli saygılı bir şekilde oyun arkadaşları ile oynamak isterim.
EU WEST' deki hesabım 30 level non ranked TR sunucusundaki elmas hesabımı çaldırdım, sonra bu hesaba geçtim.
Koridor olarak mid yada top lane oynamaktayım.
Ciddi bir grubumuz olursa ranked atmayada hazırım.

Merhaba arkadaşlar LOL'e birlikte girebiliceğim arkadaş yada arkadaşlar arıyorum.
Genellikle akşam saat 9'dan neredeyse sabaha kadar oyun atabilirim.
Skype üzerinden konuşarak neşeli saygılı bir şekilde oyun arkadaşları ile oynamak isterim.
EU WEST' deki hesabım 30 level non ranked TR sunucusundaki elmas hesabımı çaldırdım, sonra bu hesaba geçtim.
Koridor olarak mid yada top lane oynamaktayım.
Ciddi bir grubumuz olursa ranked atmayada hazırım.

Westte şu anda fazla takılmıyorum. Fakat gold 2 hesabım şu anda yakın zamanda plat olan hesabımı tekrardan westte plat yapıcam hayırlısıyla :) İstersen ekliyebilirsin.

Nick: Pérséc

Abilerim merhaba! Ben TR'de oynuyordum kötü oynamama rağmen ; altın ligdekilere karşı bile güçlü olabiliyorum . Ben EUW ' de tokat yiyerek güçlenmek istiyorum . Kötü oynayabilirim ama pre olarak girmek çok daha iyi oluyor . Kötü oynamama rağmen benimle oynamak isterseniz çok sevinirim :).
Nick : MeGamesTR

Son düzenleyen: Moderatör:
Westte şu anda fazla takılmıyorum. Fakat gold 2 hesabım şu anda yakın zamanda plat olan hesabımı tekrardan westte plat yapıcam hayırlısıyla :) İstersen ekliyebilirsin.

Nick: Pérséc
Ekleriz tabi kardeş.

Abilerim merhaba! Ben TR'de oynuyordum kötü oynamama rağmen ; altın ligdekilere karşı bile güçlü olabiliyorum . Ben EUW ' de tokat yiyerek güçlenmek istiyorum . Kötü oynayabilirim ama pre olarak girmek çok daha iyi oluyor . Kötü oynamama rağmen benimle oynamak isterseniz çok sevinirim :).
Nick : MeGamesTR
Seni ekledik zaten.

Forumda yeniyim arkadaşlar ekleyin silver 3 ligindeyim ama takım tecrübem var.
Nick Rheumon.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı