LoL EU'da oynanır mı?

Hasan1232

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta da olduğu gibi LoL EU West de oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ping değeriniz iyiyse oynanır. Değişen bir şey olmayacak zaten. Sadece yabancılarla oynayacaksınız.

Yüksek ping almıyorsanız oynanır.

Ping değerinde sıkıntı yoksa gayet güzel oynanır. Teknik olarak aynı ürünün lacivertidir ama TR serverında tek maçta tiltlik kotası dolarken EU'da bu sayı 3-4 e çıkmaktadır benim için.

Eğer ilk 100'de oynayan birisi değilseniz hiç bir farkı yok. Düşük elolar Türk serverini beğenmeyip EU Westte oynayan Türklerle dolu zaten.

Ping değeriniz iyiyse oynanır. Değişen bir şey olmayacak zaten. Sadece yabancılarla oynayacaksınız.

Dostum Türkiye sunucusu ile EU sunucusu arasında çok fazla medeniyet farkı var. Ben EU'da 300e yakın maç atmışımdır. Neredeyse hiçbir toxice denk gelmedim. Geldiğim bir taneside bana avakado kafa demişti . Türkiye sunucusunda küfürbazlardan tutun, trollere kadar hepsine denk geldim. Elo'ndan kaynaklanıyor diyebilirsin. Elo plat stuck.

Şanslıymışsın o zaman. Burada ailene söverler, orada ırkçılık yaparlar değişen bir şey olmuyor. LoL direkt takım oyunu olduğundan bir kişi kötü oynadığında veya yanlış hamle yaptığında diğer 4 kişiyi de etkilediğinden her sunucuda bir şekilde hakaret yiyorsun bundan kaçmanın tek yolu herkesi susturmak. Sunucu değiştirmek falan boş iş. Belki TR'den biraz daha azdır ancak dediğim gibi bir şey değişmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…