Çözüldü LoL Görüntü Donma Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Anlamsız Sade

Centipat
LOL'de alt Tab yapınca oyuna tekrar açtığımda bip bop biip gibi garip bir ses geliyor ve ekran donuyor. Karakter ekran donsa bile arkada planda yetenek atışlarını gerçekleştiriyor yani sadece ekran donuyor. Battlefield 5 oynuyorum onda boyle bir sorun yok ama LOL'de var. Monitörüm 1920x1080 masaüstünde ama LOL'de 1600x900 alabiliyordum maksimum. Battlefield 5'de 1920x1080(Format atmadan önce boyle bir şey yoktu)
Sistem;
  • RX 5700 XT ASUS
  • MSI B450 GAMING Plus Max
  • 8 GB 3200MHz RAM
  • Ryzen 5 3600
  • 240GB SSD
Not: Oyunu silip yeniden kurdum olmadı

Çözüm
Radeon Software 2020 Edition ile gelen bir sorun. Oyundayken Radeon Software arayüzünü açıp kapatmayı deneyin.

Bir önceki sürümü yükledim 19.2.1'de şu an problem kalmadı. Çok teşekkür ederim.

Radeon Software 2020 Edition ile gelen bir sorun. Oyundayken Radeon Software arayüzünü açıp kapatmayı deneyin.

Bir önceki sürüm olan 19.2.1'i geri yükledim problemim çözüldü. Teşekkür ederim.

Bir önceki sürümü yükledim 19.2.1'de şu an problem kalmadı. Çok teşekkür ederim.

Bir önceki sürüm olan 19.2.1'i geri yükledim problemim çözüldü. Teşekkür ederim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı