LoL Gragas Jungle Önerileri

Çok Bilmiş

Hectopat
Daha fazla  
Gragas jungle oynuyorum fakat yetenek gücü olan orman eşyası ve tank orman eşyası arasında kaliyorum. Tank almaya karar verince kufredenler oldu, yanlış bir durum mu? Ayrıca jungle'da sırasiyla neler kesmeliyim? Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jungle Gragas için hybrit gitmek daha iyi olur. AP jungle item'ı ve asırlık sopadan sonra tanka dönülebilir veya bir item daha AP item'ı olabilir. Daha sonra oyunun gidişatına göre item'lar satılıp tamamen tank veya tamamen AP'ye de dönülebilir. Solo ve support tank ise AP veya hybrit daha iyi olur. Ancak ikisinden birisi yada ikisi de zayıf ise tamamen tank çok daha iyi olacaktır.
Ancak bu aralar Kha'ya ağırlık verebilirsiniz. Sezon 7 Suikastçı metası olacak. LeBlanc, Katarina ve Talon çok kısa zaman sonra değişecekler. Ve sırasıyla tüm suikastçıları elden geçirecek Riot ekibi.
Ek olarak, Platin Elo ve altında iseniz, gece hariç normal gün içerisinde oynarken tavsiyem karşı takım dahil tüm oyuncuları susturmanız yönünde. Zira normal konuşmalar en fazla 3-4 mesaj sürüyor. Kalanı tamamen küfür. İlk kanı 2 saniye önce aldım diye bile küfreden oyuncular çoğunlukta..

Ezbere item çıkmak çok mantıksız. Tamamen takımları değerlendirerek çıkılmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gragas'ın temel aşamadaki görevi takım arkadaşlarına yardım edip onları korumak.
Gerek ultisiyle, gerekse de e skil yeteğiyle..
Oyuna başlarken jungle itemi olarak AP olanı alabilirsiniz, böylelikle oyun içerisinde rahat dönebilir, ayrıca koridorlara gidişatınızı daha da kuvvetlendirir. Çünkü early dediğimiz oyunun erken aşamasında aşırı bir damage atamazlar o yüzden direkt tank çıkmanızı kimse beklemesin en azından ilk item olarak -onların suçu senin değil-
Orman dönerken, kurbağadan başlamanız daha iyi olur ardından mavi olarak hem mana hem de cd olarak daha rahat dönebilirsiniz.
Kurbağa-mavi-kurtlar-red olarak da gidebilirsiniz artık oyun içerisinde size kalmış sürekli oynayın alışırsınız.
Item alma olayını da karşı rakibe göre yapınız, eğer AP damageleri fazlaysa ordu kalkanı tavsiye ederim, ardından da focusunuz ADC'ye olacağı için armor çıkmanız daha güzel olacaktır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı