LoL hangi karakter seçilmeli?

berkanSs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Berkan. Oyuna yeni başladım ve hangi karakteri seçeceğimi bilmiyorum. Illaoi mi Riven mi Garen mi alacağımı bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Berkan. Oyuna yeni başladım ve hangi karakteri seçeceğimi bilmiyorum. Illaoi mi Riven mi Garen mi alacağımı bilmiyorum.
Her oyunda yeniden seçiyorsun zaten. İstediğini seç, sevdiğinle devam edersin.

Garen çok kolay. Illaoi ve Riven baya zor yeni başladığın için.

Canın hangisini isterse onu al. Tek tek deneyerek karar verirsin zaten. Hangi laneye gitmek istiyorsan da oraya git.

Başlangıç için hangi karakteri oynadığının önemi yok. Genel kontrolleri öğrenmek için söylediğin 3 karakterden birini alabilirsin. Kontrolleri öğrendikten sonra deneyip istediğini oyna.

Fark etmiyor zaten her oyunda değişiyor karakter seç gitsin birini her el 3'ünden birini seç hangisini beğenirsen onla devam et.

Kolaylık açısından Garen öneririm. Oyuna ilk o şampiyon ile başlamıştım. Bir de bir karakter seçtiğinde sonsuza kadar onu kullanmak zorundasın diye bir şey yok. Her maç farklı şampiyon seçeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…