LoL Hesabı

MertKemal

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bazı sebeplerden dolayı kendi hesabıma bir süre ara vermek istiyorum. Bunun için yeni bir hesap almaya karar verdim.
İstediğim özellikler;
♦30Level
♦En az 70 hero
♦Lig önemli değil ama en az Silver V olursa iyi olur
♦Skin sayısı benim için önemli değil.

Hesabını satmak isteyen kişiler cevap yazabilir. Lütfen ciddi ve güvenilir satıcılar ilgilensin. Fiyatı konuşuruz.
Kolay gelsin.

Yaklaşık 100'e yakın şampiyon 19 adet skin bunların 2'si efsanevi Brolaf(satışı yok) ve İşadamı Mundo diğeri özel skin parayla dahi satın alamayacağın Judgment Kayle(sezon1'den kalma) skinler az ama özdür toplam değeri 15bin rp'yi geçiktir. Buda sadece skin fiyatının 200 TL olduğunu gösterir. Zaten lol hesaplarının değerleri skinlerine göre belirlenir. Hesap sezon 1'de alınmıştır. şuan sezon 5'teyiz. Uzun zamandır oyuna girmiyorum lig şuan silver 3 olması lazım tam hatırlamıyorum kardeşim oynuyor zaten ligin şuan hiçbir önemi yok bugün yarın ligler sıfırlanacak elo'su yüksek biriyle duo girip yüksek bir lige atanırsın.
Fiyat 200 TL
skinlist.jpg

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı