LOL hesabımın değeri

nacho2630

Hectopat

Bu kostümler vardır. 55 tane Hero vardır. 103 level, unranked bir hesap. Sizce değeri ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Para yatırdınız mı bilmiyorum ama yatırdıysanız duyacağınız rakam çok üzücü olacaktır. Artık herosuz hesaplar çok fazla para etmiyor tabii kostümler de önemli ben satacak olsaydım 50-60 TL bandında fiyat çekerdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
League of Legends'da Ne Kadar Harcama Yaptım? Bu link üzerinden kaç para harcadığınızı öğrenebilir ve ona göre bir fiyat biçebilirsiniz. Şahsen ben baktım, bakmaz olaydım. Aptal kafam, aptal ben. 4.877 TL nedir. Onunla ne RTX'ler ne Threadripper'lar alırdın. Aptal ben.

Birisi 120 TL teklif etti yani bu teklifi geri çevirmeden kabul edeyim mi?
Geçmiş olsun.Ne desem bilemedim

sonuçta ilerde değerlenebilir o kadar para ödediğiniz hesabı bu kadar komik bi rakama bırakmak bence ayıp olur isterseniz gamermarkt diye bir site var oradan bakabilirsiniz inceleyebilirsiniz lol hesaplarının değerlerini

Şimdi baktım da 4630 TL ve 180 euro harcamışım. Yazık günah. Kendime acıyorum şu an.

20-25TL bile etmez önemli olan rankı elmas hesapları 70-80 TL'den satıyorlar ve içinde ne kostümler var kostümlerin 1 gram değeri yok tek değeri olan rank ve wintrade.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…