LoL hesap kasıp satmak mantıklı mı?

Hocam çok iyi oynuyorsanız cashflow yapın. İyi oynamıyorsanız euw sunucusunda demir 4'e kasın (bilgisayarınız iyiyse bir yöntemim daha var.). Botlarla oynamak çok az deneyim puanı veriyor. Sıralı ya da aram bile oynarsanız 4 günden aşağı 30 level yapamazsınız.

Yapanlar var dediğin olayı westte yapınca 150 TL falan ediyor dolar bazında satıldığı için. Westte hileyle kasılan hesaplar ban yediğinden elle kasılan hesap alıyor insanlar. O da 10 dolar falan ediyor işte.
Ama hem çok sıkıcı hem de kazanacağın para düşük olur. Ben elmas 4 e hesap kasıp satıyordum iyi para ediyordu. Westte elmas 4 hesaplar 500 TL falan. boş zamanım olduğu dönem bir booster arkadaşla 4 günde elmas 4 e atıyorduk hesapları 1 yıl önceydi tabii. Şimdi piyasa artmış olabilir. O zamanın parasıyla ayda 3000 falan kazanıyordum ama verdiğin emeğe karşılık çok düşük bir para. Sana tavsiyem git bir işe falan gir yazın lolde para falan yok artık.

Yapanlar var dediğin olayı West'te yapınca 150 TL falan ediyor dolar bazında satıldığı için. West'te hileyle kasılan hesaplar ban yediğinden elle kasılan hesap alıyor insanlar. O da 10 dolar falan ediyor işte.
Ama hem çok sıkıcı hem de kazanacağın para düşük olur. Ben elmas 4'e hesap kasıp satıyordum iyi para ediyordu. West'te elmas 4 hesaplar 500 TL falan. Boş zamanım olduğu dönem bir booster arkadaşla 4 günde elmas 4'e atıyorduk hesapları 1 yıl önceydi tabii. Şimdi piyasa artmış olabilir. O zamanın parasıyla ayda 3000 falan kazanıyordum ama verdiğin emeğe karşılık çok düşük bir para. Sana tavsiyem git bir işe falan gir yazın LoL'de para falan yok artık.

Zaten bu iş olarak yapılmaz hocam ek iş için olabilir.

Geri
Yukarı