LoL istemci karşılaşma bulmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mahmutab

Hectopat
RAM
16 GB 3200 MHz
Ekran kartı
GTX 1650 Super
İşlemci
İntel Core i3 10100f 3.6ghz
Dostlar selam, LoL istemcide garip bir hata alıyorum sürekli. Örneğin karşılaşma araya basıyorum fakat süre aktığı halde karşılaşma bulmuyor ve aramayı iptal edemiyoruz. Oyundan çık gir yapıp tekrar aratmam gerekiyor hatta bu bazen 3 4 kere oluyor çok can sıkıcı olmaya başladı. Sistem de yetiyor fakat bu olay gerçekten sıktı Hextech onarım aracı indiriyorum açıyorum beyaz ekran çıkıyor bir şey çıkmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam, LoL istemcide garip bir hata alıyorum sürekli. Örneğin karşılaşma araya basıyorum fakat süre aktığı halde karşılaşma bulmuyor ve aramayı iptal edemiyoruz. Oyundan çık gir yapıp tekrar aratmam gerekiyor hatta bu bazen 3 4 kere oluyor çok can sıkıcı olmaya başladı. Sistem de yetiyor fakat bu olay gerçekten sıktı Hextech onarım aracı indiriyorum açıyorum beyaz ekran çıkıyor bir şey çıkmıyor.
kanka selam. Ben bu hatayı bayadır alıyorum ticket atıyorum ama çözüm yok bana dns ayarı veriyolar düzelmiyor. pc değiştim internet sağlayıcı firmamı değiştim ama çözülmüyor ve bütün hesaplarımda aynı sorun var. Eğer çözümünü bulursan yazabilir misin

Kanka selam. Ben bu hatayı bayağıdır alıyorum ticket atıyorum ama çözüm yok bana DNS ayarı veriyorlar düzelmiyor. PC değiştim internet sağlayıcı firmamı değiştim ama çözülmüyor ve bütün hesaplarımda aynı sorun var. Eğer çözümünü bulursan yazabilir misin?

Tabii dostum bende 2 PC de denedim aynı şey oluyor farklı internet ile denedim bir de acaba hesaptan dolayı mı diye düşünmeye başladım yedek bir hesabım olmadığı için girip bakamıyorum fakat çok sinir bozucu durum bir ara güncelleme gelince düzelmişti 3 4gün sonra yine bozuldu.

Oyunu tamamen kaldırıp tekrar yüklemeyi denedin mi?

Evet denedim olmuyor.

Farklı hesapla ben denedim malesef sonuç aynı.

Tabii dostum bende 2 PC de denedim aynı şey oluyor farklı internet ile denedim bir de acaba hesaptan dolayı mı diye düşünmeye başladım yedek bir hesabım olmadığı için girip bakamıyorum fakat çok sinir bozucu durum bir ara güncelleme gelince düzelmişti 3 4gün sonra yine bozuldu.

Evet denedim olmuyor.
İşin tuhaf yanı dediğim gibi interneti ve hesapları ve pc yi değiştim sorun çözülmedi dedim ya.
Ama arkadaşımın evinde kaldım 3 hafta kadar orda bir sorun olmuyor. Sadece kendi evimde var nedenini anlayamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı