LoL lig atlayamama sorunu

Benim için fazla mekanik barındırıyor
Ama bir denerim. Onun dışında merhabaya da ap çıkıyorum bazen.

Ben hala bronzum. Okulda ### bronzu değil de ### Silver'ı olmak için çabalıyorum resmen.

Gold ve plata kadar hero bilgisi yetiyor. Her koridorda en az 3 şampiyonu iyi derecede oynayabilmen seni çok rahat plat yapar. Plattan sonra oyun bilgisi de gerekiyor o yüzden genelde platta çok takılıyorlar. Ben de elmasa 3 ayda anca çıktım plattan. Elmas hard stuck kaldım ama daha çıkamıyorum.

Şu an en çok bildiğim 3 şampiyon kayn yasuo ve diana. Mid için 1 tane daha öğrenmem gerekecek sanırım. Aslında sylas biliyorum fakat mana sıkıntısı oluyor bende ve kırılgan geliyor. Ne önerirsiniz?

Şu an en çok bildiğim 3 şampiyon kayn yasuo ve diana. Mid için 1 tane daha öğrenmem gerekecek sanırım. Aslında sylas biliyorum fakat mana sıkıntısı oluyor bende ve kırılgan geliyor. Ne önerirsiniz?

Bu sezon başı sadece mid diana oynayarak 4 günde Unranked'dan Gold 4'e çıktım sonrasında LoL'e ara verdim. Diana'yı kill almak için değil de takımını öne geçirmek için oynarsan çok rahat lig atlarsın. Takım savaşlarında 3 veya daha fazla kişiye ulti tutturup zhonya basarsan takımın armut toplamıyorsa kazanırsınız fightı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…