LoL maç bulmuyor

LoL'de hem 30 hem 24 seviye hesabım var fakat ikisinde de önerilen süre Max 3 dakika 30 saniye olmasına rağmen 20 dakika hatta 30 dakikalara kadar oyun bulmuyor ve bu son 2 gündür var. Ticket attım geri dönüş olmadı. Her oyun modunda böyle oluyor, URF, sıralı, dereceli her türlü aynı şey oluyor ve 30 dakika bile olsa maç bulmuyor bende sıkılıp kapatıyorum oyunu. Allah için bir şeyler önerin :(.

Son düzenleyen: Moderatör:
TR serveri ise öyledir. Genelde herkes 30 lvl hesap alarak oynuyor. West'de daha kolay oyun bulursunuz. Ayrıca win rate oranına göre oyun bulduğu için smurf oyuncuysanız çok geç bulur.

TR serveri ise öyledir. Genelde herkes 30 lvl hesap alarak oynuyor. West'de daha kolay oyun bulursunuz. Ayrıca Win Rate oranına göre oyun bulduğu için smurf oyuncuysanız çok geç bulur.

Haklısın ama 30 levelden önce daha hızlı oyun buluyordu şimdi ise 20-30dk olsa bile hiç oyun bulmuyor. Hiç.

Hocam dereceli de bulmuyor aynı durum iki modda da.

Başka hesapla denediniz mi? Düşük levelli hesap varsa ya da yeni hesap açarak deneyin. Onlarda bulursa durum normaldir. Ben bırakalı epey oldu ama 30-40 dakika dizi açıp oyun bulmayı beklediğimi hatırlıyorum.

Yine bulamazsa internette sıkıntı olabilir. Dalgalanma varsa, gidip geliyorsa oyun bulma ekranı buga giriyor olabilir. Speedtestten ping değerlerine bakın. Yüksek ve dalgalıysa kabloları kontrol edin ve modemi resetleyin. DNS varsa kaldırarak, yoksa uygun DNS girerek deneyin.

Benim Kablonet TR serverinde yüksek ping verip sıkıntı yaratıyordu. Westte daha az pingle oynuyordum.

Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Başka hesapla denediniz mi? Düşük levelli hesap varsa ya da yeni hesap açarak deneyin. Onlarda bulursa durum normaldir. Ben bırakalı epey oldu ama 30-40 dakika dizi açıp oyun bulmayı beklediğimi hatırlıyorum.

Yine bulamazsa internette sıkıntı olabilir. Dalgalanma varsa, gidip geliyorsa oyun bulma ekranı buga giriyor olabilir. Speedtestten ping değerlerine bakın. Yüksek ve dalgalıysa kabloları kontrol edin ve modemi resetleyin. DNS varsa kaldırarak, yoksa uygun DNS girerek deneyin.

Benim Kablonet TR serverinde yüksek ping verip sıkıntı yaratıyordu. Westte daha az pingle oynuyordum.

Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test
Denedim hocam birisi 24 birisi 30 level ikiside aynı.

Daha düşük levelli hesap varsa onda deneyin demek istedim. Herhangi bir hesapta oyun buluyorsa sıkıntı yoktur. Yeni hesap açarak da deneyebilirsiniz. Başlangıç görevlerini atlayabiliyorsunuz diye biliyorum.
Tamamdır bi deneyeyim.

Daha düşük levelli hesap varsa onda deneyin demek istedim. Herhangi bir hesapta oyun buluyorsa sıkıntı yoktur. Yeni hesap açarak da deneyebilirsiniz. Başlangıç görevlerini atlayabiliyorsunuz diye biliyorum.
Aga yeni hesap açtım girdim başlangıç görevlerinde oyun çöktü ingilizceye döndü falan bişeyler oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı