LoL maçı performans değerlendirme

Okan öz

Hectopat
Yer
Mannheim
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Rünlerden kara hasat, ani darbe, göz yuvar, aç gözlü, avcı, pratik zeka ve son darbe girdim 20 üstü kill aldım ve gölge oldum. Yaşım 14 sizce iyi mi yoksa geliştirmeli miyim kendimi?

Farm yapmamışsın hiç. Orman olduğundan tabii yapman doğal olarak diğer rollere göre daha zor; lâkin 24 dakikada da 59 farm çok da iç açıcı değil.

Farm yapmamışsın hiç. Orman olduğundan tabii yapman doğal olarak diğer rollere göre daha zor; lâkin 24 dakikada da 59 farm çok da iç açıcı değil.
Aslında minyon sayısı onun kestiği yaratıklara da bağlı yaratıklar da minyon geçiyor birer birer değil ama.

Aslında minyon sayısı onun kestiği yaratıklara da bağlı yaratıklar da minyon geçiyor birer birer değil ama.
Biliyorum ama yüksek liglere yükselmesi adına kill sayısına nazaran yeterli farm yapmaya özen göstermesi gerekiyor.

27 dakika 23 kill in varken 3 itemin var yani az seviyende az. Gezgin çizmesi o kadar önemli değil gereksiz. Büyük ihtimal gelişmek için çok oynayıp izlemen gerekiyor ve senin önünde çok uzun bir yol var.

Farm çok az. Kill kovalamak yerine farma yatmak tavsiyemdir. Derecelide killeri öyle rahat alamıyorsun çünkü. Şimdiden alış farm yapmaya.

Minyon sayın çok az. Onu arttırmaya çalış. Dakikaya göre öldürme sayın iyi ama gelişmek için daha çok yolun var.

Henüz yeni başlamışsın sakin ol. Gerçekten gelişmek gibi bir amacın varsa incik boncuk uygulamaları boşver bol bol maç at ve analiz videoları seyret. Kanal önerisi istersen LynxÇerezz öneririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…