LoL oynamayı öğrenmek için tavsiyeler

Aram oynamalısın. Şampiyon havuzun genişler. Şampiyon havuzun genişledikçe farklı eşyalar kullanman gerekecek böylece yanlış bir eşya kullandığında(ki bu biraz zordur çünkü eşya önerisi mevcuttur) takım arkadaşların tarafından illaki uyarılırsın. Aramda en kısa vakitte kendi oyun tarzını bulursun. Ne vakit atak yapmayı ne vakit geri durman gerektiğini anlarsın. Hem kısa sürer hem sürekli farklı kahraman göreceğin için iyice alışırsın. Ayrıca 'Aram' tek bir koridor olduğu için takım savaşları daha boldur. Takım arkadaşlarına kordine olmaya veya onları kendine kordine edebilirsin.

Aram'da sana birkaç tüyo; düşük can her zaman burada göze batar bunu kullanarak karşı oyunculara bait atabilirsin. Her zaman kullanabileceğin yönlerin vardır. Ne kadar az ölürsen o kadar öne geçersin. Karşı kahramanların yeteneklerini düşünerek sıyrılmaya, ölmemeye ve KDA'nı korumaya odaklan böylece her vakit daha iyiye gidersin. Tabii ki diğer oyun modlarını da oynamalısın ama şimdilik buna odaklanabilirsin.

Son düzenleme:
Ben Vi mainim sanada öneririm. Orman oynarsın. Amacın yaratıkları kesip kasılmak gang atmak. Ejder fln gelirsede kaptırmamak

Muhabbete dahil olmak için öğrenmek istiyorsan öğrenme hiç. Herkes her şeyi bilmek zorunda değil.

Zaten oynuyorum ve seviyorum sadece hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorum :)
Aram oynamalısın. Şampiyon havuzun genişler. Şampiyon havuzun genişledikçe farklı eşyalar kullanman gerekecek böylece yanlış bir eşya kullandığında(ki bu biraz zordur çünkü eşya önerisi mevcuttur) takım arkadaşların tarafından illaki uyarılırsın. Aramda en kısa vakitte kendi oyun tarzını bulursun. Ne vakit atak yapmayı ne vakit geri durman gerektiğini anlarsın. Hem kısa sürer hem sürekli farklı kahraman göreceğin için iyice alışırsın. Ayrıca 'aram' tek bir koridor olduğu için takım savaşları daha boldur. Takım arkadaşlarına kordine olmaya veya onları kendine kordine edebilirsin.

Aram'da sana birkaç tüyor; düşük can her zaman burada göze batar bunu kullanarak karşı oyunculara bait atabilirsin. Her zaman kullanabileceğin yönlerin vardır. Ne kadar az ölürsen o kadar öne geçersin. Karşı kahramanların yeteneklerini düşünerek sıyrılmaya, ölmemeye ve KDA'nı korumaya odaklan böylece her vakit daha iyiye gidersin. Tabii ki diğer oyun modlarını da oynamalısın ama şimdilik buna odaklanabilirsin.

:) Teşekkürler.

Al biraz terimlere çalış. Biraz da video izle öğrenirsin yavaş yavaş.

bu oyunu oynarken dikkatli ol. Herhangi bir hastalığa yakalanmamak elde değil. En kısa sürede bırakman dileğiyle...

:)

Yeni konular

Geri
Yukarı