LoL Oyun Başlangıcında Karakter Donuyor

tayfunsagdic

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilişim Sistemleri Mühendisi
Merhabalar. LoL'de yükleme ekranından sonra ilk 1 dakika içerisinde karakterim donup kalıyor, geri kalan herkes hareket ediyor. Her şey normal ama ben yetenek kullanamıyorum, hareket edemiyorum. Chatten yazdıklarım gitmiyor. Pingim de 999 falan değil FPS falan her şey normal değerlerde ama böyle bir problem oluşuyor. Genelde yükleme ekranında alt tab yaptığımda veya oyun başında alt tab yaptığımda böyle sorun yaşadığımı düşünüyorum. Sadece oyunun ilk 2 dakikasında böyle bir problem yaşıyorum ticket attım riot games çözemedi belki siz çözersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aida64 HTML raporunu rehbere göre oluşturun. Raporu Mediafire sitesine yükleyip bağlantısını paylaşın.
Bazı Antivirüs yazılımları Alt+tab sorunlarına neden oluyor. Özellikle Avast bu konuda sorunlu bir yazılım.
Ayrıca ben raporu kontrol ederken basit uygulamaların güncellemesini kontrol et.
Uygulamayı sadece güncellemeleri kontrol etmek için kullanın. Güncellemesi olan uygulamaları sitesinden ya da uygulama üzerinden güncelleyin.

Merhaba Aida64 aramaya yazdığımda bulunmuyor bilgisayarımda yok sanıyorum antivirus kullanmıyorum temiz windows daha 1 aylık uygulamalarım da güncel ve başlangıçta ne varsa kapattım zaten bir türlü çözemiyorum problemi :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı