Çözüldü LoL PBE girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wus

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. LoL'de açık betaya kayıt oldum EUW hesabımla. Hesap 3.takdir seviyesinde ve 56 seviye. Gereksinimleri karşılıyor yani. Pbe istemcisini indirdim, açtım ve 2.4 GB'lık bir indirme yaptı. Daha sonra kayıt olduğum hesabımla girmeye çalıştığımda oyun başlıyor ancak kendi EUW'daki hesabıma giriyor. Birkaç kere denedim ama hep kendi hesabıma giriyor. 2 kere sil yükle yapmama rağmen çözemedim.

Çözüm
PBE kayıt olurken oluşturduğunuz kullanıcı adıyla mi giriş yaptınız? Doğrudan EUW hesabınızın kullanıcı adını yazarsanız PBE serverine girmez.
PBE kayıt olurken oluşturduğunuz kullanıcı adıyla mi giriş yaptınız? Doğrudan EUW hesabınızın kullanıcı adını yazarsanız PBE serverine girmez.
Hocam oraya ne girdiğimi hatırlamıyorum nasıl öğrenebilirim. O tamamen aklımdan çıkmış direk EUW' daki kullanıcı adıyla deniyordum.

Hallettim hocam. Teşekkürler. Kullanıcı adımı unuttum kısmından EUW hesabıma bağlı e postamı vererek o e postaya ait hesapları gördüm. Orada PBE sunucusu da vardı zaten.
Brom söylediğin gibi ben de kullanıcı adımı unuttum diyerek girdim ama e postaya ait hesaplarımı göremiyorum. Nasıl yaptığını adım adım anlatır mısın lütfen. Ben de bir ara kayıt olmuştum PBE sunucusuna normal LOL hesabım ile.

Hallettim hocam. Teşekkürler. Kullanıcı adımı unuttum kısmından EUW hesabıma bağlı e postamı vererek o e postaya ait hesapları gördüm. Orada PBE sunucusu da vardı zaten.
Tamamdır kardeşim hallettim. Yalnız bu bekleme sayısı nedir böyle 40890 yazıyor mevcut konum 😃. Sürekli böyle sıra mı bekleniyor PBE sunucuna girebilmek için ? Yoksa şu an TFT güncellemesi olacağı için mi bu kadar ilgi var ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı