LoL PBE RP Gelmedi

PBE halka açıldı. Öyle demiyorlar ama öyle oldu. Önüne geleni almaya başladılar. Bunu yaptıkları ilk zamanlarda PBE çöktü. Dayanamadı o RP harcama isteklerine.

Tam şartı hatırlamak için eski mesajlara baktım ama bulamadım, zaten yazmışlar. Günün ilk maçı ile veriliyor.
Bu olay olduğunda eski üyeler etkilenmişti. Ben de bilet atmıştım. O bilete gelen cevabı yazıyorum.
Açıkçası keşke açılmasaydı herkese. PBE'nin belli kullanıcı sınırı olması lazım sunucuları malum çok küçük. 2014'ten beri PBE hesabım vardı, açıkçası özlemedim değil "hava atmayı" falan. :D :D

PBE halka açıldı. Öyle demiyorlar ama öyle oldu. Önüne geleni almaya başladılar. Bunu yaptıkları ilk zamanlarda PBE çöktü. Dayanamadı o RP harcama isteklerine.

Tam şartı hatırlamak için eski mesajlara baktım ama bulamadım, zaten yazmışlar. Günün ilk maçı ile veriliyor.
Bu olay olduğunda eski üyeler etkilenmişti. Ben de bilet atmıştım. O bilete gelen cevabı yazıyorum.

Selam Vavien, biletin İngilizce ama daha önceki biletlerini, kullanıcı adını ve gönderdiğin pano makalesini göze alırsak Türkçe yanıt verebileceğimi görüyorum. :D

PBE hesabına 24000 RP yükledim. PBE tarafındaki problem ne yazık ki devam ediyor. Ama son sürat bu konu hakkında çalışmalarımız sürüyor merak etme. ^^

Beklediğin ve anlayışın için teşekkürler! ♥

Kendine iyi bak!

ZEN Mecazi
Riot Games Oyuncu Destek

Hasat vakti geldi!
Bence en az 4 veya daha üstü bir takdir seviyesi gerekseydi daha kaliteli bir yer olurdu. Sadece 2 takdir seviyesi gerektirdiği için artık herkes girebiliyor.

2014'ten beri PBE hesabım vardı.
Benim biraz daha yeniydi ama vardı. Çok sık kullanmıyordum aslında. Modlar gelince oynamak için kullanıyordum.
Bence en az 4 veya daha üstü bir takdir seviyesi gerekseydi daha kaliteli bir yer olurdu. Sadece 2 takdir seviyesi gerektirdiği için artık herkes girebiliyor.
İnanın, 4 bile kolay yapılabiliyor. Tanıdığım toksik kişilerin aslında pek de iyi oynamamalarına rağmen çok oyun oynayıp çok sayıda takdir alıp seviye 5 yaptıklarını gördüm.

Benim biraz daha yeniydi ama vardı. Çok sık kullanmıyordum aslında. Modlar gelince oynamak için kullanıyordum.

İnanın, 4 bile kolay yapılabiliyor. Tanıdığım toksik kişilerin aslında pek de iyi oynamamalarına rağmen çok oyun oynayıp çok sayıda takdir alıp seviye 5 yaptıklarını gördüm.
O zaman keşke başka bir sistem olsaymış. Böyle herkese açık olması çok kötü bir şey. Adam raporlanması bile ban yemeyeceğini bildiğinden feedliyordu.

PBE'de ban yiyen kimseyi görmedim. TR'de nasıl dereceli olmayan her maçta sanki dereceli diyorlar, orada da eğlence deyip kötü kötü oynuyorlar. Zaten Türkler kötü karakterleriyle adamı kanser ederken yabancılar kötü oyunları ile kanser ediyorlar. En azından benim için durum bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı