LoL prestij serisi Diana skini nasıl alınır?

Thrian

Hectopat
Merhaba, benim Diana main olarak prestij skinini nasıl alacağım hakkında bir bilgim yok. 15 tane 2020 prestij puanım var ama şu anki prestij skinlerine baktığımda Diana yok; Zoe Yasuo, Senna vs. var. Nereden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Savaş Kraliçesi Diana kostümü çıktığında oyunda olan Savaş Kraliçeleri etkinliği ile beraber gelen etkinlik kartını satın alıp etkinlik jetonu kazanarak 2000 jeton karşılığında bu kostümü elde edebilirdin o kostüm çıktığında prestij puanıyla satılmıyordu sadece jetonla alınıyordu yani o kostüme prestij puanıyla sahip olamıyordun . Sende 15 adet 2020 yılına ait prestij puanı varmış diyelim ki bu kostüm prestij mağazasına satışa çıktı (ben çıkacağını sanmıyorum çünkü savaş kraliçeleri kostümünden sonra savaş akademisi kostümleri çıktı ve o seri içinde Savaş Akademisi Leona Prestij Serisi kostümü vardı ve bu prestij mağazasında 100 puan karşılığında Leona kostümü açabilirsin ama Diana'nın kostümü o mağazada olmadığı için açamazsın ama diyelim Diana'nın kostümü satışa çıktı, çıksa bile 100 prestij puanın olması lazım ve dikkat edersen ganimet kısmından prestij simgesine bastığında ek bilgilerde (Yıl boyunca çıkan özel prestij kostümleri işle) yazıyor ve bu bilgiye ek olarak bu 2020 prestij puanının Ağustos 2021 yılında kaybolacağı belirtilmiş bu bilgiler doğrultusunda 2021 yılı için bir prestij puanı çıkarsa bu puan ile de 2021 yılında çıkmış olan prestij kostümlerini açabilirsin yani ben bu bilgiler doğrultusunda ben o kostümün sadece kraliçe etkinliğine özel olarak satıldığını düşünüyorum ayrıca eğer bu vakitten sonra o kostüm prestij mağazasına düşerse 2020 puanları ile alınır ve bu puanlar Ağustos ayında silineceği için (tarihte değişiklik olabilir diye eklemişler) tahminimce bu puanlarda silindikten sonra Diana'nın o kostümüne sahip olabileceğinizi düşünmüyorum :/

Yeni konular

Geri
Yukarı